۲۹ شهریور ۱۴۰۰

رادیو پی‌آر‌سی

رادیو و سایت خبری فارسی زبان

آتش‌سوزی‌های جنگلی در کالیفرنیا چند خانه دیگر را ویران کرد

آتش‌سوزی‌های جنگلی غرب آمریکا چند خانه در شمال ایالت کالیفرنیا را ویران کرده است. به گزارش آسوشیتدپرس، بزرگترین آتش‌سوزی جنگلی در ایالت کالیفرنیا شدت یافته است و چند آتش‌سوزی دیگر نیز در غرب آمریکا جریان دارد. آتش‌سوزی شمال کالیفرنیا موسوم به «دیکسی»، که یازده روز پیش در ۲۳ تیرماه آغاز شد، خانه‌ها و بناهای دیگر در «ایندین فالس» را به خاکستر تبدیل کرده است. آتش سوزی چندین خانه دیگر را نیز روز شنبه ویران کرد. مقامات آتش‌نشانی می‌گویند که شعله‌های آتش بیش از ۷۳٫۲۰۰ هکتار از اراضی پلوماس و بیوت را سوزانده و تنها ۲۰ درصد مهار شده است. یک آتش‌نشان در مقابل خانه‌ای در حال سوختن در شهرستان پلوماس در شمال کالیفرنیا - ۲۴ ژوئیه ۲۰۲۱مقامات آتش‌نشانی کالیفرنیا همچنین گفتند که آتش‌سوزی در مناطق دور افتاده که دسترسی به آنها سخت است، جریان دارد.

آتش‌سوزی‌های جنگلی غرب آمریکا چند خانه در شمال ایالت کالیفرنیا را ویران کرده است. به گزارش آسوشیتدپرس، بزرگترین آتش‌سوزی جنگلی در ایالت کالیفرنیا شدت یافته است و چند آتش‌سوزی دیگر نیز در غرب آمریکا جریان دارد.

آتش‌سوزی شمال کالیفرنیا موسوم به «دیکسی»، که یازده روز پیش در ۲۳ تیرماه آغاز شد، خانه‌ها و بناهای دیگر در «ایندین فالس» را به خاکستر تبدیل کرده است. آتش سوزی چندین خانه دیگر را نیز روز شنبه ویران کرد.

مقامات آتش‌نشانی می‌گویند که شعله‌های آتش بیش از ۷۳٫۲۰۰ هکتار از اراضی پلوماس و بیوت را سوزانده و تنها ۲۰ درصد مهار شده است.

A firefighter passes a burning home as the Dixie Fire flares in Plumas County, Calif., Saturday, July 24, 2021. The fire…
یک آتش‌نشان در مقابل خانه‌ای در حال سوختن در شهرستان پلوماس در شمال کالیفرنیا – ۲۴ ژوئیه ۲۰۲۱

مقامات آتش‌نشانی کالیفرنیا همچنین گفتند که آتش‌سوزی در مناطق دور افتاده که دسترسی به آنها سخت است، جریان دارد.