۴ مرداد ۱۴۰۰

رادیو پی‌آر‌سی

رادیو و سایت خبری فارسی زبان

ادامه جستجوی امدادگران در آوار آپارتمان تخریب شده فلوریدا؛ شمار قربانیان به ۳۶ نفر رسید

مقامات فلوریدا روز سه شنبه گفتند تیم امداد «هیچ نشانی از زندگی» در ویرانه‌ها پیدا نکرده اند. عصر سه شنبه نیز شمار کشته شدگان ۳۶ نفر اعلام شد. هنوز از سرنوشت ۱۰۹ نفر خبری در دست نیست. به گزارش خبرگزاری «آسوشیتدپرس»، مقامات ناظر بر عملیات جستجو و نجات در محل ریزش ساختمان در فلوریدا روز سه شنبه گفتند با افزایش شمار کشته شده‌ها هیچ نشانه جدیدی از زندگی در زیر آوار مشاهده نکرده اند. دو هفته پس از ریزش ساختمان، به رغم آب و هوای وخیم و باد و باران توفان «السا» در منطقه میامی، امدادرسان همچنان در فضاهای قابل دسترس جستجو می‌کنند بلکه بتوانند افرادی را زنده پیدا کنند. این ساختمان در روز بیست و چهارم ژوئن و هنگامی که بسیاری خواب بودند فروریخت و از آن زمان تاکنون کسی زنده پیدا نشده است. پس از تخریب کامل آپارتمان ایالت فلوریدا، جستجو برای یافتن قربانیان ادامه یافت امدادگران بعد از انهدام قسمت باقیمانده آپارتمان مسکونی فروریخته در فلوریدا، راه به بخش‌های غیرقابل دسترس را باز کرده و جستجو به دنبال قربانیان این سانحه مرگبار را در بین آوار، دوباره از سرگرفتند. آنها با استفاده از مواد منفجره این بخش را ..

مقامات فلوریدا روز سه شنبه گفتند تیم امداد «هیچ نشانی از زندگی» در ویرانه‌ها پیدا نکرده اند. عصر سه شنبه نیز شمار کشته شدگان ۳۶ نفر اعلام شد. هنوز از سرنوشت ۱۰۹ نفر خبری در دست نیست.

به گزارش خبرگزاری «آسوشیتدپرس»، مقامات ناظر بر عملیات جستجو و نجات در محل ریزش ساختمان در فلوریدا روز سه شنبه گفتند با افزایش شمار کشته شده‌ها هیچ نشانه جدیدی از زندگی در زیر آوار مشاهده نکرده اند.

دو هفته پس از ریزش ساختمان، به رغم آب و هوای وخیم و باد و باران توفان «السا» در منطقه میامی، امدادرسان همچنان در فضاهای قابل دسترس جستجو می‌کنند بلکه بتوانند افرادی را زنده پیدا کنند.

این ساختمان در روز بیست و چهارم ژوئن و هنگامی که بسیاری خواب بودند فروریخت و از آن زمان تاکنون کسی زنده پیدا نشده است.

Rescue crews work at the site of the collapsed Champlain Towers South condo building after the remaining structure was…پس از تخریب کامل آپارتمان ایالت فلوریدا، جستجو برای یافتن قربانیان ادامه یافت امدادگران بعد از انهدام قسمت باقیمانده آپارتمان مسکونی فروریخته در فلوریدا، راه به بخش‌های غیرقابل دسترس را باز کرده و جستجو به دنبال قربانیان این سانحه مرگبار را در بین آوار، دوباره از سرگرفتند. آنها با استفاده از مواد منفجره این بخش را به طور کنترل شده تخریب کردند.