۳۱ شهریور ۱۴۰۰

رادیو پی‌آر‌سی

رادیو و سایت خبری فارسی زبان

بدون حضور سرمربی؛ تیم ملی فوتبال ایران آخرین تمرین خود را پیش از دیدار با سوریه انجام داد

تیم‌ملی فوتبال ایران که روز پنجشنبه یازدهم شهریور باید در ورزشگاه آزادی به مصاف تیم ملی فوتبال سوریه برود، اردوی آمادگی خود را بدون حضور دراگان اسکوچیچ سرمربی و دستیارانش وحید هاشمیان و‌ ملادن‌ زگانیر، برگزار کرد. سرمربی و کمک مربیان تیم ایران به دلیل ابتلا به کوید -۱۹ در قرنطینه حضور داشتند. برخلاف ایران که هیچ دیدار تدارکاتی نداشته، تیم ملی سوریه در اردوی قطرشرکت کرد و در دیداری تدارکاتی مقابل تیم الجزایر دو ‌بر یک مغلوب شد. تیم ملی ایران پس از سوریه، شانزدهم شهریور در ورزشگاه دوحه قطر مقابل عراق صف آرایی می‌کند، سپس به ترتیب، ۱۵ مهر با امارات، ۲۰مهر با کره جنوبی و ۲۰ آبان‌ ماه با لبنان روبرو‌ خواهد شد.

تیم‌ملی فوتبال ایران که روز پنجشنبه یازدهم شهریور باید در ورزشگاه آزادی به مصاف تیم ملی فوتبال سوریه برود، اردوی آمادگی خود را بدون حضور دراگان اسکوچیچ سرمربی و دستیارانش وحید هاشمیان و‌ ملادن‌ زگانیر، برگزار کرد.

سرمربی و کمک مربیان تیم ایران به دلیل ابتلا به کوید -۱۹ در قرنطینه حضور داشتند. برخلاف ایران که هیچ دیدار تدارکاتی نداشته، تیم ملی سوریه در اردوی قطرشرکت کرد و در دیداری تدارکاتی مقابل تیم الجزایر دو ‌بر یک مغلوب شد.

تیم ملی ایران پس از سوریه، شانزدهم شهریور در ورزشگاه دوحه قطر مقابل عراق صف آرایی می‌کند، سپس به ترتیب، ۱۵ مهر با امارات، ۲۰مهر با کره جنوبی و ۲۰ آبان‌ ماه با لبنان روبرو‌ خواهد شد.