۳۱ شهریور ۱۴۰۰

رادیو پی‌آر‌سی

رادیو و سایت خبری فارسی زبان

برگزاری اولین تمرین تیم‌ ملی والیبال ایران در ژاپن

تیم‌ ملی والیبال ایران پس از ورود به ژاپن اولین جلسه تمرین خود را در محل برگزاری جام ملت‌های آسیا انجام داد. بیست و یکمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا از یکشنبه ۲۱ تا ۲۸ شهریور به میزبانی ژاپن در شهر چیبا برگزار می‌شود. تیم‌ ملی والیبال ایران که بدون سعید معروف، محمد موسوی و ‌امیر غفور، با چهره‌ای جدید، بازیکنان جوان، و ‌مربیان جویای نام راهی ژاپن شده است، در دور مقدماتی اين رقابت‌ها در گروه دوم، به ترتیب با تيم‌هاى هنگ کنگ، تایلند، و پاکستان روبرو می‌شود. در گروه اول این مسابقات، تیم های ژاپن، هند، قطر و بحرین حضور دارند. در گروه سوم نیز استرالیا، چین، سریلانکا، کویت و در گروه چهارم، کره جنوبی، چین تایپه، قزاقستان‌، و عربستان سعودی به رقابت می پردازند.

تیم‌ ملی والیبال ایران پس از ورود به ژاپن اولین جلسه تمرین خود را در محل برگزاری جام ملت‌های آسیا انجام داد.

بیست و یکمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا از یکشنبه ۲۱ تا ۲۸ شهریور به میزبانی ژاپن در شهر چیبا برگزار می‌شود.

تیم‌ ملی والیبال ایران که بدون سعید معروف، محمد موسوی و ‌امیر غفور، با چهره‌ای جدید، بازیکنان جوان، و ‌مربیان جویای نام راهی ژاپن شده است، در دور مقدماتی اين رقابت‌ها در گروه دوم، به ترتیب با تيم‌هاى هنگ کنگ، تایلند، و پاکستان روبرو می‌شود.

در گروه اول این مسابقات، تیم های ژاپن، هند، قطر و بحرین حضور دارند. در گروه سوم نیز استرالیا، چین، سریلانکا، کویت و در گروه چهارم، کره جنوبی، چین تایپه، قزاقستان‌، و عربستان سعودی به رقابت می پردازند.