۳۱ شهریور ۱۴۰۰

رادیو پی‌آر‌سی

رادیو و سایت خبری فارسی زبان

برگزاری مراسم ویژه شرکت اپل در روز ۱۴ سپتامبر؛ احتمال رونمایی از گوشی جدید آیفون

شرکت اپل از برگزاری مراسم ویژه‌ای در چهاردهم سپتامبر خبر داد که به عقیده اکثر کارشناسان به منظور رونمایی از گوشی جدید «آیفون» ترتیب می‌یابد. به گزارش رویترز، این شرکت آمریکایی از سال ۲۰۱۳، همواره از گوشی‌های هوشمند آیفون حوالی ماه سپتامبر رونمایی کرده است. با توجه به این که این غول فناوری سال گذشته آیفون ۱۲ با قابلیت اتصال به شبکه «فایو جی» یا نسل پنجم را عرضه کرد، به نظر نمی‌رسد که در گوشی جدید تغییرات اساسی ایجاد شده باشد. به عقیده اکثر کارشناسان آیفون جدید احتمالا با بروزرسانی‌های فنی کوچک در پردازنده و سیستم دوربین گوشی همراه خواهد بود که کیفیت و شفافیت تصویربرداری را بصورت قابل توجهی افزایش می‌دهد. شرکت اپل درباره جزئیات مراسم ویژه خود، و محصولاتی که رونمایی خواهند شد، آگاهی‌های بیشتری را منتشر نکرده است. رونمایی احتمالی از آیفون جدید در ماه سپتامبر، فروش این شرکت را در سه ماهه چهارم سال مالی که از اهمیت زیادی برخوردار است، افزایش می‌دهد. این مراسم سال گذشته به دلیل همه‌گیری ویروس کرونا با یک ماه تأخیر برگزار شد و به همین دلیل میزان فروش هفته نخست، در آمار کلی سه ماه چهارم مالی ..

شرکت اپل از برگزاری مراسم ویژه‌ای در چهاردهم سپتامبر خبر داد که به عقیده اکثر کارشناسان به منظور رونمایی از گوشی جدید «آیفون» ترتیب می‌یابد.

به گزارش رویترز، این شرکت آمریکایی از سال ۲۰۱۳، همواره از گوشی‌های هوشمند آیفون حوالی ماه سپتامبر رونمایی کرده است.

با توجه به این که این غول فناوری سال گذشته آیفون ۱۲ با قابلیت اتصال به شبکه «فایو جی» یا نسل پنجم را عرضه کرد، به نظر نمی‌رسد که در گوشی جدید تغییرات اساسی ایجاد شده باشد.

به عقیده اکثر کارشناسان آیفون جدید احتمالا با بروزرسانی‌های فنی کوچک در پردازنده و سیستم دوربین گوشی همراه خواهد بود که کیفیت و شفافیت تصویربرداری را بصورت قابل توجهی افزایش می‌دهد.

شرکت اپل درباره جزئیات مراسم ویژه خود، و محصولاتی که رونمایی خواهند شد، آگاهی‌های بیشتری را منتشر نکرده است.

رونمایی احتمالی از آیفون جدید در ماه سپتامبر، فروش این شرکت را در سه ماهه چهارم سال مالی که از اهمیت زیادی برخوردار است، افزایش می‌دهد.

این مراسم سال گذشته به دلیل همه‌گیری ویروس کرونا با یک ماه تأخیر برگزار شد و به همین دلیل میزان فروش هفته نخست، در آمار کلی سه ماه چهارم مالی محاسبه نشد.

Photo by: STRF/STAR MAX/IPx 2021 8/1/21 Smart phone displays are seen at a Spectrum store seen in New York City.شرکت اپل گوشی‌های آیفون را برای یافتن تصاویر سوءاستفاده جنسی از کودکان بررسی می‌کندشرکت اپل پنجشنبه اعلام کرد که «آیفون‌ها» و «آی‌پد‌ها» به زودی تشخیص تصاویر حاوی سوءاستفاده جنسی از کودکان، و گزارش آنها هنگام بارگذاری در فضای آنلاین در آمریکا را آغاز می‌کنند. به گفته اپل، این فناوری جدید به نرم‌افزارهای قدرتمند گوشی‌های اپل اجازه می‌دهد این عکس‌های غیراخلاقی در تلفن کاربران را با تصاویر موجود در پایگاه داده‌های ارائه شده توسط سازمان‌های ایمنی کودکان، مطابقت دهند.