۳ مرداد ۱۴۰۰

رادیو پی‌آر‌سی

رادیو و سایت خبری فارسی زبان

بریتنی اسپیرز : می‌خواهم با سام اصغری ازدواج کنم و صاحب فرزند شوم ولی نمی‌گذارند

سرانجام پس از سیزده سال، اظهارات بریتنی اسپیرز خواننده آمریکایی درباره سرپرستی پدرش در دادگاهی علنی شنیده شد و بازتاب زیادی در رسانه‌های خبری داشت. به گزارش آسوشیتدپرس، او چهارشنبه با شور و هیجان زیادی به قاضی گفت که می‌خواهد به پرونده «توهین‌آمیزی» که باعث شده است تا روحیه خود را از دست بدهد، و برده باشد، پایان دهد. بریتنی اسپیرز که برای نخستین بار دادگاه علنی این‌ پرونده سخن می‌گفت، به شدت از پدر و سایر افرادی را که سرپرستی قانونی او‌ را برعهده دارند، انتقاد کرد. بریتنی اسپیرز در دادگاه حاضر می‌شوداین مهمترین جلسه دادگاه است ‌و توضیحات بریتنی اسپیرز نقش مهمی در رأی قاضی و سرانجام پرونده خواهد داشت.این خواننده پاپ در سخنان خود گفت که بر خلاف نظرش، او را مجبور به استفاده از قرص‌های ضدبارداری و داروهای دیگر می‌کنند، مانع ازدواجش می‌شوند، و نمی‌گذارند که صاحب فرزند دیگری شود. بریتنی اسپیرز ۳۹ ساله گفت که این سرپرستی بیش از اینکه به نفعش باشد، به او آسیب می‌رساند و افزود که «لیاقت داشتن یک زندگی را دارد.» اظهارات بریتنی اسپیر حدود بیست دقیقه طول کشید و او این مطالب را از روی متن از پیش ن..

سرانجام پس از سیزده سال، اظهارات بریتنی اسپیرز خواننده آمریکایی درباره سرپرستی پدرش در دادگاهی علنی شنیده شد و بازتاب زیادی در رسانه‌های خبری داشت.

به گزارش آسوشیتدپرس، او چهارشنبه با شور و هیجان زیادی به قاضی گفت که می‌خواهد به پرونده «توهین‌آمیزی» که باعث شده است تا روحیه خود را از دست بدهد، و برده باشد، پایان دهد.

بریتنی اسپیرز که برای نخستین بار دادگاه علنی این‌ پرونده سخن می‌گفت، به شدت از پدر و سایر افرادی را که سرپرستی قانونی او‌ را برعهده دارند، انتقاد کرد.

FILE - Britney Spears arrives at the Los Angeles premiere of بریتنی اسپیرز در دادگاه حاضر می‌شوداین مهمترین جلسه دادگاه است ‌و توضیحات بریتنی اسپیرز نقش مهمی در رأی قاضی و سرانجام پرونده خواهد داشت.

این خواننده پاپ در سخنان خود گفت که بر خلاف نظرش، او را مجبور به استفاده از قرص‌های ضدبارداری و داروهای دیگر می‌کنند، مانع ازدواجش می‌شوند، و نمی‌گذارند که صاحب فرزند دیگری شود.

بریتنی اسپیرز ۳۹ ساله گفت که این سرپرستی بیش از اینکه به نفعش باشد، به او آسیب می‌رساند و افزود که «لیاقت داشتن یک زندگی را دارد.»

اظهارات بریتنی اسپیر حدود بیست دقیقه طول کشید و او این مطالب را از روی متن از پیش نوشته‌ای می‌خواند.

بخش عمده‌ای از مطالب بریتنی اسپیرز، در گذشته به دستور دادگاه علنی نشده بود، و او برای نخستین بار در یک جلسه عمومی به آنها اشاره می‌کرد.

بریتنی اسپیرز به برندا پنی قاضی دادگاه عالی لس آنجلس گفت که «می‌خواهد بدون اینکه ارزیابی شود، به این سرپرستی پایان دهد.»

قاضی، اظهارات «شجاعانه» این خواننده را ستود ولی حکمی صادر نکرد. تا پایان این پرونده جنجالی راهی طولانی باقی است و پیچیدگی‌های حقوقی زیادی دارد.

بریتنی اسپیرز در بخشی از سخنان خود به سام اصغری، دوست پسر ایرانی‌تبار خود اشاره کرد، و افزود که می‌خواهد با او ازدواج کند و صاحب فرزند شوند، ولی حتی اجازه نمی‌دهند که با سام اصغری رانندگی کند.

Britney Spears and Sam Asghari arrive at the Los Angeles premiere of
بریتنی اسپیرز و سام اصغری

بریتنی اسپیرز گفت که تمام خواسته او این‌ است که صاحب ثروتش باشد، این سرپرستی به پایان برسد، و دوست پسرش بتواند با اتوموبیل خود او را به گردش ببرد.

این خواننده آمریکایی به قاضی گفت که این سرپرستی «توهین‌آمیز» است و او می‌خواهد «زندگی خود را پس بگیرد.»

اظهارات بریتنی اسپیرز یا تاب زیادی در شبکه‌های اجتماعی داشت، و علاوه بر طرفدارانش، بسیاری از ستاره‌های بزرگ و چهره‌های مشهور نیز از او حمایت کردند.

FILE - In this April 12, 2018 file photo, Britney Spears arrives at the 29th annual GLAAD Media Awards in Beverly Hills, Calif…بریتنی اسپیرز : مطمئنم نیستم که به صحنه بازگردمبریتنی اسپیرز خواننده مشهور آمریکایی با انتشار ویدئویی در حساب کاربری خود در ایسنتاگرم گفت که از بازگشت دوباره به صحنه موسیقی و اجرای برنامه مطمئن نیست.