۵ مرداد ۱۴۰۰

رادیو پی‌آر‌سی

رادیو و سایت خبری فارسی زبان

تعداد کشته‌های تلفات ریزش یک ساختمان در فلوریدا به پنج نفر رسید؛ ۱۵۶ نفر همچنان ناپدید هستند

مقامات در ایالت فلوریدا در یک کنفرانس خبری اعلام کرد که تعداد کشته شدگان بر اثر فرو ریختن ساختمان مسکونی ۱۲ طبقه در نزدیکی سواحل میامی به ۵ نفر رسید. رویترز به نقل از مقامات نوشته است که اولویت آنها پیدا کردن مفقودین زنده از زیر آوار است. مقامات گفتند امیدوارند برخی از ۱۵۶ نفر از مفقودین زنده از زیر آوار بیرون آورده شوند. این ساختمان ۴۰ سال عمر داشت. علت دقیق ریزش این ساختمان روشن نیست. اما بر اساس برخی از گزارش‌های رسانه‌های آمریکایی، پیشتر نسبت به نگهداری این ساختمان و شیوه رسیدگی به تعمیرات لازم نگرانی‌های ابراز شده بود. شعله‌های آتش در محل ساختمان مسکونی فروریخته در فلوریدا مانع از تلاش‌های امدادرسانی شده استمقامات فلوریدا روز شنبه اعلام کردند که وقوع آتش‌سوزی در ویرانه‌های آپارتمان مسکونی فروریخته در جنوب فلوریدا مانع تلاش نجات امدادگران شده است.

مقامات در ایالت فلوریدا در یک کنفرانس خبری اعلام کرد که تعداد کشته شدگان بر اثر فرو ریختن ساختمان مسکونی ۱۲ طبقه در نزدیکی سواحل میامی به ۵ نفر رسید.

رویترز به نقل از مقامات نوشته است که اولویت آنها پیدا کردن مفقودین زنده از زیر آوار است.

مقامات گفتند امیدوارند برخی از ۱۵۶ نفر از مفقودین زنده از زیر آوار بیرون آورده شوند.

این ساختمان ۴۰ سال عمر داشت. علت دقیق ریزش این ساختمان روشن نیست. اما بر اساس برخی از گزارش‌های رسانه‌های آمریکایی، پیشتر نسبت به نگهداری این ساختمان و شیوه رسیدگی به تعمیرات لازم نگرانی‌های ابراز شده بود.

Firefighters pour water on the ruble of the Champlain Towers South Condo as thick smoke from a fire within fills the air in…شعله‌های آتش در محل ساختمان مسکونی فروریخته در فلوریدا مانع از تلاش‌های امدادرسانی شده استمقامات فلوریدا روز شنبه اعلام کردند که وقوع آتش‌سوزی در ویرانه‌های آپارتمان مسکونی فروریخته در جنوب فلوریدا مانع تلاش نجات امدادگران شده است.