۶ مرداد ۱۴۰۰

رادیو پی‌آر‌سی

رادیو و سایت خبری فارسی زبان

تعداد کشته‌های ریزش یک ساختمان ۱۲ طبقه مسکونی در ایالت فلوریدا به ۹ نفر افزایش یافت

تعداد کشته شدگان سانحه ریزش یک ساختمان مسکونی ۱۲ طبقه در نزدیکی سواحل میامی در ایالت فلوریدا به ۹ نفر رسید. پیشتر خبرگزاری رویترز به نقل از مقامات نوشته بود که اولویت آنها پیدا کردن مفقودین زنده از زیر آوار است. مقامات گفته بودند امیدوارند برخی از ۱۵۶ نفر از مفقودین، زنده از زیر آوار بیرون آورده شوند. این ساختمان ۴۰ سال عمر داشت. علت دقیق ریزش این ساختمان روشن نیست. اما بر اساس برخی از گزارش‌های رسانه‌های آمریکایی، پیشتر نسبت به نگهداری این ساختمان و شیوه رسیدگی به تعمیرات لازم نگرانی‌های ابراز شده بود. به گزارش آسوشیتدپرس، تقریبا سه سال قبل از فروریختن آپارتمان مسکونی، یک شرکت مهندسی هزینه تعمیرات اساسی و ضروری ساختمان را بیش از ۹ میلیون دلار تخمین زده بود. شعله‌های آتش در محل ساختمان مسکونی فروریخته در فلوریدا مانع از تلاش‌های امدادرسانی شده استمقامات فلوریدا روز شنبه اعلام کردند که وقوع آتش‌سوزی در ویرانه‌های آپارتمان مسکونی فروریخته در جنوب فلوریدا مانع تلاش نجات امدادگران شده است.

تعداد کشته شدگان سانحه ریزش یک ساختمان مسکونی ۱۲ طبقه در نزدیکی سواحل میامی در ایالت فلوریدا به ۹ نفر رسید.

پیشتر خبرگزاری رویترز به نقل از مقامات نوشته بود که اولویت آنها پیدا کردن مفقودین زنده از زیر آوار است. مقامات گفته بودند امیدوارند برخی از ۱۵۶ نفر از مفقودین، زنده از زیر آوار بیرون آورده شوند.

این ساختمان ۴۰ سال عمر داشت. علت دقیق ریزش این ساختمان روشن نیست. اما بر اساس برخی از گزارش‌های رسانه‌های آمریکایی، پیشتر نسبت به نگهداری این ساختمان و شیوه رسیدگی به تعمیرات لازم نگرانی‌های ابراز شده بود.

به گزارش آسوشیتدپرس، تقریبا سه سال قبل از فروریختن آپارتمان مسکونی، یک شرکت مهندسی هزینه تعمیرات اساسی و ضروری ساختمان را بیش از ۹ میلیون دلار تخمین زده بود.

Firefighters pour water on the ruble of the Champlain Towers South Condo as thick smoke from a fire within fills the air in…شعله‌های آتش در محل ساختمان مسکونی فروریخته در فلوریدا مانع از تلاش‌های امدادرسانی شده استمقامات فلوریدا روز شنبه اعلام کردند که وقوع آتش‌سوزی در ویرانه‌های آپارتمان مسکونی فروریخته در جنوب فلوریدا مانع تلاش نجات امدادگران شده است.