۶ مرداد ۱۴۰۰

رادیو پی‌آر‌سی

رادیو و سایت خبری فارسی زبان

جان باختن دو خبرنگار در سانحه واژگونی اتوبوس حامل خبرنگاران در پیرانشهر

در پی واژگون شدن اتوبوس حامل خبرنگاران در منطقه «بیگم قلعه» پیرانشهر، دو خانم خبرنگار به نام‌های مهشاد کریمی و ریحانه یاسینی، که به ترتیب در ایسنا و ایرنا کار می‌کردند، کشته و ۲۱ تن دیگر مجروح شدند. به گزارش ایرنا، به گفته رییس مرکز فوریت‌های پزشکی این حادثه بعد از ظهر امروز، دوم تیر، رخ داد و مجروحان برای درمان به بیمارستانی در نقده انتقال یافته‌اند. همچنین هلی‌کوپتر هلال احمر برای انتقال زخمی‌شدگان به ارومیه فرستاده شده است. بر اساس این گزارش، ۲۵ خبرنگار از رسانه‌های مختلف ایران صبح چهارشنبه، دوم تیر ماه، به قصد بازدید از طرح‌های ستاد احیای دریاچه ارومیه به سمت پیرانشهر می‌رفتند و اتوبوس حامل آنها در پانزده کیلومتری پیرانشهر واژگون شد. واژگونی اتوبوس حامل خبرنگاران اعزامی از تهران به آذربایجان غربی ۲۱ مصدوم و ۲ فوتی داشت. متاسفانه در این حادثه ریحانه یاسینی خبرنگار ایرنا و مهشاد کریمی خبرنگار ایسنا جان خود را از دست دادند. pic.twitter.com/woU4fnWy8f — خبرگزاری ایرنا (@IRNA_1313) June 23, 2021

در پی واژگون شدن اتوبوس حامل خبرنگاران در منطقه «بیگم قلعه» پیرانشهر، دو خانم خبرنگار به نام‌های مهشاد کریمی و ریحانه یاسینی، که به ترتیب در ایسنا و ایرنا کار می‌کردند، کشته و ۲۱ تن دیگر مجروح شدند.

به گزارش ایرنا، به گفته رییس مرکز فوریت‌های پزشکی این حادثه بعد از ظهر امروز، دوم تیر، رخ داد و مجروحان برای درمان به بیمارستانی در نقده انتقال یافته‌اند. همچنین هلی‌کوپتر هلال احمر برای انتقال زخمی‌شدگان به ارومیه فرستاده شده است.

بر اساس این گزارش، ۲۵ خبرنگار از رسانه‌های مختلف ایران صبح چهارشنبه، دوم تیر ماه، به قصد بازدید از طرح‌های ستاد احیای دریاچه ارومیه به سمت پیرانشهر می‌رفتند و اتوبوس حامل آنها در پانزده کیلومتری پیرانشهر واژگون شد.

واژگونی اتوبوس حامل خبرنگاران اعزامی از تهران به آذربایجان غربی ۲۱ مصدوم و ۲ فوتی داشت.
متاسفانه در این حادثه ریحانه یاسینی خبرنگار ایرنا و مهشاد کریمی خبرنگار ایسنا جان خود را از دست دادند. pic.twitter.com/woU4fnWy8f

— خبرگزاری ایرنا (@IRNA_1313) June 23, 2021