۳۱ شهریور ۱۴۰۰

رادیو پی‌آر‌سی

رادیو و سایت خبری فارسی زبان

جزئیات بیشتری از نامزدی بریتنی اسپیرز با سام‌ اصغری؛ طرفداران این ستاره سرشناس موسیقی غافلگیر شدند

بریتنی اسپیرز، خواننده مشهور آمریکایی و از ستاره‌های بزرگ موسیقی جهان، با اعلام خبر نامزدی با سام اصغری، دوست پسر ایرانی‌تبار خود، طرفدارانش را غافلگیر کرد. بریتنی اسپیرز یکشنبه فیلم کوتاهی را در کنار سام اصغری و در حالی که حلقه نامزدی بر انگشت داشت، در حساب کاربری خود در اینستاگرم به اشتراک گذاشت. سام اصغری نیز دقایقی بعد تصویری را در اینستاگرم منتشر کرد که در حال بوسیدن بریتنی اسپیرز است و حلقه نامزدی به وضوح در عکس دیده می‌شود. به گزارش رویترز، برندن کوهن، مدیر برنامه‌ سام اصغری، نامزدی این زوج هنری را رسماً تأیید کرد. او گفت که بریتنی اسپیرز و سام اصغری به شدت تحت تأثیر حمایت، توجه، و عشق ابراز شده از سوی طرفداران قرار گرفته‌اند. View this post on Instagram A post shared by Britney Spears (@britneyspears) بریتنی اسپیرز ۳۹ ساله، دو بار ازدواج کرده است و صاحب دو فرزند است. سام اصغری ۲۷ سال دارد و تاکنون ازدواج نکرده است. او در سال ۲۰۱۶ با بریتنی اسپیرز آشنا شد و این دوستی به رابطه‌ای عاشقانه و در نهایت نامزدی رسید. سام‌ اصغری که مربی پرورش اندام و بدنسازی است، فعالیت‌های هنری خود ر..

بریتنی اسپیرز، خواننده مشهور آمریکایی و از ستاره‌های بزرگ موسیقی جهان، با اعلام خبر نامزدی با سام اصغری، دوست پسر ایرانی‌تبار خود، طرفدارانش را غافلگیر کرد.

بریتنی اسپیرز یکشنبه فیلم کوتاهی را در کنار سام اصغری و در حالی که حلقه نامزدی بر انگشت داشت، در حساب کاربری خود در اینستاگرم به اشتراک گذاشت.

سام اصغری نیز دقایقی بعد تصویری را در اینستاگرم منتشر کرد که در حال بوسیدن بریتنی اسپیرز است و حلقه نامزدی به وضوح در عکس دیده می‌شود.

به گزارش رویترز، برندن کوهن، مدیر برنامه‌ سام اصغری، نامزدی این زوج هنری را رسماً تأیید کرد. او گفت که بریتنی اسپیرز و سام اصغری به شدت تحت تأثیر حمایت، توجه، و عشق ابراز شده از سوی طرفداران قرار گرفته‌اند.

View this post on Instagram

A post shared by Britney Spears (@britneyspears)

بریتنی اسپیرز ۳۹ ساله، دو بار ازدواج کرده است و صاحب دو فرزند است.

سام اصغری ۲۷ سال دارد و تاکنون ازدواج نکرده است. او در سال ۲۰۱۶ با بریتنی اسپیرز آشنا شد و این دوستی به رابطه‌ای عاشقانه و در نهایت نامزدی رسید.

سام‌ اصغری که مربی پرورش اندام و بدنسازی است، فعالیت‌های هنری خود را با مدلینگ و بازی در موزیک‌ویدئوهای خواننده‌ها و گروه‌های موسیقی شروع کرد، و حالا به نقش‌آفرینی در سریال‌های تلویزیونی می‌پردازد.

او در گفت‌گوهای رسانه‌ای خود با اشاره به علاقه به سینمای حادثه‌ای، می‌گوید که هدف اصلی او این‌ است که نخستین ابرقهرمان خاورمیانه‌ای باشد و در یکی از آثار شرکت «مارول» با سایر استودیوهای بزرگ فیلمسازی بازی کند.

BEVERLY HILLS, CA - APRIL 12: Honoree Britney Spears (L) and Sam Asghari attend the 29th Annual GLAAD Media Awards at The…
بریتنی اسپیرز با سام اصغری

خبر نامزدی بریتنی اسپیرز با سام اصغری در شرایطی منتشر می‌شود که دعوای حقوقی این خواننده آمریکایی با پدرش جیمی اسپیرز همچنان ادامه دارد.

بریتنی اسپیرز تلاش می‌کند تا به قیمومیت سیزده ساله پدرش خاتمه دهد و زندگی شخصی، و اموال خود را به صورت مستقل اداره کند.

بریتنی اسپیرز ماه گذشته در دادگاه، این قیمومیت را «آزاردهنده» و «غیرانسانی» توصیف کرده و مدعی شده بود که پدرش مانع ازدواج او با سام اصغری می‌شود.

در همین حال جیمی اسپیرز هفته گذشته به صورت غیرمنتظره‌ای درخواست لغو سرپرستی خود را به دادگاه ارائه کرد.

جلسه بعدی دادگاه ۲۹ سپتامبر برگزار می‌شود.

Photo by: Dennis Van Tine/STAR MAX/IPx 2019 8/19/21 Britney Spears under investigation for allegedly striking employee during …درخواست رسمی پدر بریتنی اسپیرز برای پایان دادن بر قیمومیت دخترش به دادگاه ارائه شدجیمی اسپیرز، پدر بریتنی اسپیرز، سه شنبه درخواست رسمی خود برای پایان دادن به قیمومیت ۱۳ ساله بر دخترش را به دادگاهی در لس آنجلس ارائه کرد.