۲۷ شهریور ۱۴۰۰

رادیو پی‌آر‌سی

رادیو و سایت خبری فارسی زبان

حسین رزاق می‌گوید بابت انتشار اخبار مربوط به کرونا به دادگاه احضار شده است

حسین رزاق،‌ شهروند ایرانی که در شبکه‌های اجتماعی فعالیت‌ دارد می‌گوید به اتهام « نشر اکاذیب درباره بیماری کرونا» به دادگاه احضار شده است. حسین رزاق روز چهارشنبه ۱۰ شهریور ماه با انتشار این مطلب در توئیتر نوشت، «هر چه در مطالبم گشتم یا آمار رسمی کشته‌ها بود و یا درباره‌ی حکم حکیمانه‌ی مقام عظمای ‌ولایت در تحریم ورود واکسن.» او با اشاره به مطالبی که در شبکه‌های اجتماعی منتشر کرده است در ادامه افزود: «اگر این‌ موارد کذب است، دستگاه‌ قضا ابلاغیه را اشتباه فرستاده.» امروز به اتهام نشر اکاذیب درباره بیماری #کرونا به دادگاه احضار شدم! اما هر چه در مطالبم گشتم یا آمار رسمی کشته‌ها بود و یا درباره‌ی حکم حکیمانه‌ی مقام عظمای ‌ولایت در تحریم ورود #واکسن. حالا اگر این‌ موارد کذب است، دستگاه‌ قضا ابلاغیه را اشتباه فرستاده. با تشکر! — حسین رزاق (@hoseinrazzagh) September 1, 2021به گزارش برخی از رسانه‌ها، آقای رزاق پیش از این نیز به دلیل انتشار مطالبی از جمله در مورد «ویروس کرونا» به دادگاه احضار شده بود.

حسین رزاق،‌ شهروند ایرانی که در شبکه‌های اجتماعی فعالیت‌ دارد می‌گوید به اتهام « نشر اکاذیب درباره بیماری کرونا» به دادگاه احضار شده است.

حسین رزاق روز چهارشنبه ۱۰ شهریور ماه با انتشار این مطلب در توئیتر نوشت، «هر چه در مطالبم گشتم یا آمار رسمی کشته‌ها بود و یا درباره‌ی حکم حکیمانه‌ی مقام عظمای ‌ولایت در تحریم ورود واکسن.»

او با اشاره به مطالبی که در شبکه‌های اجتماعی منتشر کرده است در ادامه افزود: «اگر این‌ موارد کذب است، دستگاه‌ قضا ابلاغیه را اشتباه فرستاده.»

امروز به اتهام نشر اکاذیب درباره بیماری #کرونا به دادگاه احضار شدم! اما هر چه در مطالبم گشتم یا آمار رسمی کشته‌ها بود و یا درباره‌ی حکم حکیمانه‌ی مقام عظمای ‌ولایت در تحریم ورود #واکسن. حالا اگر این‌ موارد کذب است، دستگاه‌ قضا ابلاغیه را اشتباه فرستاده. با تشکر!

— حسین رزاق (@hoseinrazzagh) September 1, 2021

به گزارش برخی از رسانه‌ها، آقای رزاق پیش از این نیز به دلیل انتشار مطالبی از جمله در مورد «ویروس کرونا» به دادگاه احضار شده بود.