۳۱ شهریور ۱۴۰۰

رادیو پی‌آر‌سی

رادیو و سایت خبری فارسی زبان

درخواست رسمی پدر بریتنی اسپیرز برای پایان دادن بر قیمومیت دخترش به دادگاه ارائه شد

جیمی اسپیرز، پدر بریتنی اسپیرز، سه شنبه درخواست رسمی خود برای پایان دادن به قیمومیت ۱۳ ساله بر دخترش را به دادگاهی در لس آنجلس ارائه کرد. به گزارش رویترز، جیمی اسپیرز در این درخواست غیرمنتظره می‌گوید که شرایط در ماه‌های اخیر تغییر کرده است و نمی‌خواهد سرپرست دخترش باشد. به گفته جیمی اسپیرز که‌ از سال ۲۰۰۸ اداره امور شخصی ‌و تجاری این خواننده پاپ را بر عهده داشته است، قاضی باید «اکنون به صورت جدی بررسی کند که این قیمومیت دیگر لازم نیست.» در این درخواست گفته شده است که «اگر خانم اسپیرز می‌خواهد سرپرستی پدرش را فسخ کند، و معتقد است که می‌تواند زندگی خود را شخصا اداره کند، آقای اسپیرز باور دارد که باید از چنین شانسی برخوردار شود.» بریتنی اسپیرز ۳۹ ساله ماه‌ها است که برای لغو قیمومیت پدرش تلاش می‌کند. او ماه گذشته برای نخستین بار در این رابطه در دادگاه سخن گفت و در اظهاراتی تکان‌دهنده این قیمومیت را «ظالمانه» و «خجالت‌آور» توصیف کرد. جیمی اسپیرز پس از جلسه دادگاه به تمایل خود برای پایان دادن به قیمومیت دخترش اشاره کرده بود، ولی انتظار نمی‌رفت که درخواست رسمی خود را به این سرعت به قاضی ارائ..

جیمی اسپیرز، پدر بریتنی اسپیرز، سه شنبه درخواست رسمی خود برای پایان دادن به قیمومیت ۱۳ ساله بر دخترش را به دادگاهی در لس آنجلس ارائه کرد.

به گزارش رویترز، جیمی اسپیرز در این درخواست غیرمنتظره می‌گوید که شرایط در ماه‌های اخیر تغییر کرده است و نمی‌خواهد سرپرست دخترش باشد.

به گفته جیمی اسپیرز که‌ از سال ۲۰۰۸ اداره امور شخصی ‌و تجاری این خواننده پاپ را بر عهده داشته است، قاضی باید «اکنون به صورت جدی بررسی کند که این قیمومیت دیگر لازم نیست.»

در این درخواست گفته شده است که «اگر خانم اسپیرز می‌خواهد سرپرستی پدرش را فسخ کند، و معتقد است که می‌تواند زندگی خود را شخصا اداره کند، آقای اسپیرز باور دارد که باید از چنین شانسی برخوردار شود.»

بریتنی اسپیرز ۳۹ ساله ماه‌ها است که برای لغو قیمومیت پدرش تلاش می‌کند. او ماه گذشته برای نخستین بار در این رابطه در دادگاه سخن گفت و در اظهاراتی تکان‌دهنده این قیمومیت را «ظالمانه» و «خجالت‌آور» توصیف کرد.

جیمی اسپیرز پس از جلسه دادگاه به تمایل خود برای پایان دادن به قیمومیت دخترش اشاره کرده بود، ولی انتظار نمی‌رفت که درخواست رسمی خود را به این سرعت به قاضی ارائه دهد.

بریتنی اسپیرز یک قیم دیگر دارد که بر امور درمانی و پزشکی او نظارت دارد. جیمی اسپیرز خواستار لغو کامل سرپرستی دخترش شده است تا او بتواند به صورت مستقل زندگی و اموال خود را اداره کند.

Britney Spears arrives at the MTV Video Music Awards at the Microsoft Theater on Sunday, Aug. 30, 2015, in Los Angeles. (Photo…بریتنی اسپیرز درخواست رسمی پایان قیمومیت پدرش را به دادگاه ارائه کردبریتنی اسپیرز، خواننده مشهور آمریکایی، درخواست رسمی برکناری پدرش به عنوان قیم را به دادگاه ارائه کرد و از قاضی خواست که به ۱۳ سال سرپرستی جیمی اسپیرز بر زندگی شخصی و امور مالی او پایان دهد.