۶ مرداد ۱۴۰۰

رادیو پی‌آر‌سی

رادیو و سایت خبری فارسی زبان

دونالد ترامپ از سه شرکت بزرگ توییتر، فیس‌بوک و گوگل شکایت کرد

دونالد ترامپ، رئیس جمهوری پیشین آمریکا، علیه سه شرکت فن‌آوری بزرگ دنیا برای «سانسور» او و تعدادی دیگر از محافظه‌کاران شکایت کرده است. به گزارش خبرگزاری «آسوشیتدپرس»، آقای ترامپ، روز چهارشنبه در یک کنفرانس مطبوعاتی در نیوجرسی اعلام کرد علیه فیس بوک، توییتر و یوتیوب گوگل و مدیر عاملان این شرکت‌ها طرح شکایت کرده است. این پرونده که به یک دادگاه فدرال در فلوریدا ارائه شده است، شاکیان دیگری نیز دارد. رئیس جمهوری پیشین آمریکا خواستار پایان دادن به قرار گرفتن در «لیست سیاه» و «ساکت کردن» افراد شده است. دونالد ترامپ، پس از حمله گروهی از هوادارانش به ساختمان کنگره آمریکا در ششم ماه ژانویه از حضور در شماری از شبکه‌های اجتماعی منع شد. این شبکه‌ها گفتند به دلیل نگرانی بابت تشویق بیشتر به خشونت این تصمیم را گرفتند. منتقدان توییتر را به در پیش گرفتن «استاندارد دوگانه» در برابر ترامپ و خامنه‌ای متهم کردندتوییتر، غول فناوری آمریکا، روز جمعه دست به اقدامات کاملا متفاوتی در برابر رهبران ایالات متحده و ایران زد: حساب شخصی دونالد ترامپ، رییس جمهوری آمریکا، را به صورت دائم بست، در حالی که یک توییت از حساب ک..

دونالد ترامپ، رئیس جمهوری پیشین آمریکا، علیه سه شرکت فن‌آوری بزرگ دنیا برای «سانسور» او و تعدادی دیگر از محافظه‌کاران شکایت کرده است.

به گزارش خبرگزاری «آسوشیتدپرس»، آقای ترامپ، روز چهارشنبه در یک کنفرانس مطبوعاتی در نیوجرسی اعلام کرد علیه فیس بوک، توییتر و یوتیوب گوگل و مدیر عاملان این شرکت‌ها طرح شکایت کرده است. این پرونده که به یک دادگاه فدرال در فلوریدا ارائه شده است، شاکیان دیگری نیز دارد.

رئیس جمهوری پیشین آمریکا خواستار پایان دادن به قرار گرفتن در «لیست سیاه» و «ساکت کردن» افراد شده است.

دونالد ترامپ، پس از حمله گروهی از هوادارانش به ساختمان کنگره آمریکا در ششم ماه ژانویه از حضور در شماری از شبکه‌های اجتماعی منع شد. این شبکه‌ها گفتند به دلیل نگرانی بابت تشویق بیشتر به خشونت این تصمیم را گرفتند.

FILE - This June 27, 2019, file photo President Donald Trump's Twitter feed is photographed on an Apple iPad in New York. …منتقدان توییتر را به در پیش گرفتن «استاندارد دوگانه» در برابر ترامپ و خامنه‌ای متهم کردندتوییتر، غول فناوری آمریکا، روز جمعه دست به اقدامات کاملا متفاوتی در برابر رهبران ایالات متحده و ایران زد: حساب شخصی دونالد ترامپ، رییس جمهوری آمریکا، را به صورت دائم بست، در حالی که یک توییت از حساب کاربری انگلیسی آیت‌الله علی خامنه‌ای را حذف و پست‌های بعدی آن حساب را تعلیق کرد.