۴ مرداد ۱۴۰۰

رادیو پی‌آر‌سی

رادیو و سایت خبری فارسی زبان

ششمین باخت پیاپی والیبال ایران در لیگ ملت‌ها

ششمین باخت پیاپی والیبال ایران در لیگ ملت‌ها تیم ملی والیبال ایران در سیزدهمین دور از لیگ ملت‌ها با نتیجه ۳-۰ مقابل فرانسه شکست خورد. ایران در فصل جاری هشت بازی را واگذار کرده و ناکامی در برابر فرانسه ششمین باخت متوالی ایران در لیگ ملت‌هاست. این ضعیف‌ترین رکورد و بدترین آمار در تاریخ حضور والیبال ایران در لیگ جهانی و لیگ ملت‌هاست. ایران آخرین پیروزی‌اش را مقابل آمریکا و در هفته سوم به دست آورد. شاگردان ولادیمیر آلکنو در شش بازی بعدی مقابل صربستان، آلمان، استرالیا، برزیل، اسلوونی و فرانسه مغلوب شده‌اند. جواد کریمی، محمد موسوی، میلاد عبادی‌پور، میثم صالحی، علی‌اصغر مجرد، صابر کاظمی و آرمان صالحی (لیبرو) بازیکنان آغازگر ایران در این مسابقه بودند. بیشتر در این باره: تیم ملی والیبال ایران مقابل آمریکا به پیروزی رسید والیبال ایران همواره مقابل فرانسه با دردسر مواجه شده و از هشت دیداری که تاکنون انجام داده‌اند، فقط یک پیروزی با نتیجه ۳-۲ نصیب ایران شده. میلاد عبادی‌پور پس از بازی گفت: «شانسی برای پیروزی نداشتیم. با این بازی‌ها در المپیک هم شانسی نخواهیم داشت. این بازی باعث شرمندگی همه‌مان..

ششمین باخت پیاپی والیبال ایران در لیگ ملت‌ها قرمزپوشان ایران در مصاف با آبی‌پوشان فرانسه

تیم ملی والیبال ایران در سیزدهمین دور از لیگ ملت‌ها با نتیجه ۳-۰ مقابل فرانسه شکست خورد.

ایران در فصل جاری هشت بازی را واگذار کرده و ناکامی در برابر فرانسه ششمین باخت متوالی ایران در لیگ ملت‌هاست. این ضعیف‌ترین رکورد و بدترین آمار در تاریخ حضور والیبال ایران در لیگ جهانی و لیگ ملت‌هاست.
ایران آخرین پیروزی‌اش را مقابل آمریکا و در هفته سوم به دست آورد. شاگردان ولادیمیر آلکنو در شش بازی بعدی مقابل صربستان، آلمان، استرالیا، برزیل، اسلوونی و فرانسه مغلوب شده‌اند.

جواد کریمی، محمد موسوی، میلاد عبادی‌پور، میثم صالحی، علی‌اصغر مجرد، صابر کاظمی و آرمان صالحی (لیبرو) بازیکنان آغازگر ایران در این مسابقه بودند.

بیشتر در این باره:

تیم ملی والیبال ایران مقابل آمریکا به پیروزی رسید

والیبال ایران همواره مقابل فرانسه با دردسر مواجه شده و از هشت دیداری که تاکنون انجام داده‌اند، فقط یک پیروزی با نتیجه ۳-۲ نصیب ایران شده.

میلاد عبادی‌پور پس از بازی گفت: «شانسی برای پیروزی نداشتیم. با این بازی‌ها در المپیک هم شانسی نخواهیم داشت. این بازی باعث شرمندگی همه‌مان شد و بی‌احترامی به خودمان بود. فرانسوی‌ها راه می‌رفتند و به ما می‌خندیدند. برای پیروز شدن باید تغییراتی ایجاد کنیم».
فرانسه با هشت پیروزی و ۲۶ امتیاز در رده پنجم لیگ ملت‌ها قرار گرفته است. ایران با سریال شکست‌ها، جایی در جمع ۱۰ تیم برتر ندارد.

در ست اول و دوم ایران فقط ۲۱ امتیاز گرفت. در ست سوم هم در امتیاز ۱۹ متوقف ماند. اضافه شدن امیر غفور پس از مدت‌ها دوری از ترکیب تیم ملی نیز روند بازی را تغییر نداد.

میثم صالحی با کسب ۱۲ امتیاز، موفق‌ترین بازیکن ایران در این رقابت بود. صابر کاظمی هم ۱۰ امتیاز کسب کرد. پرامتیازترین بازیکن زمین استفان بویر بود که موفق به کسب ۱۷ امتیاز شد.
در هفته پایانی لیگ ملت‌ها، ایران دو بازی دیگر پیش رو دارد که مقابل لهستان و آرژانتین برگزار می‌شود.

رضا عابدینی (مرکز تصویر) در ابتدای ست دوم به دلیل بالا بودن دمای بدنش، تا مشخص‌شدن نتیجه تست کرونا به اتاق ایزوله رفت بیشتر در این باره:

شکست سنگین والیبال ایران در لیگ ملت‌ها