۴ مرداد ۱۴۰۰

رادیو پی‌آر‌سی

رادیو و سایت خبری فارسی زبان

عملیات نجات قربانیان آپارتمان فروریخته در فلوریدا به پایان رسید؛ دست‌کم ۶۰ کشته و ۸۰ مفقود

جستجوی دو هفته‌ای برای یافتن بازماندگان ریزش آپارتمان فلوریدا با لحظه غم‌انگیز سکوت به پایان رسید و مقامات فاز «نجات» وارد مرحله «بازسازی» شدند. این در حالی است که دیگر امیدی به پیدا کردن ردپایی از زندگی در آوار به جا مانده از این آ‌‌پارتمان نیست. به گزارش خبرگزاری «آسوشیتدپرس»، دانیلا لوین کاوا، شهردار منطقه میامی-دید، روز پنجشنبه ۱۷ تیر گفت تعداد کشته‌ها به ۶۰ نفر رسیده است و تأکید کرد که تیم امداد از تمامی منابع و فن‌آوری موجود برای یافتن قربانیان استفاده کرده است. او همچنین گفت تیم جستجو، دنبال وسایل شخصی افراد خواهد گشت و طی پروسه‌ای آنها را به بازماندگان باز خواهد گرداند. به گفته مقامات، هنوز از ۸۰ مفقود دیگر خبری نیست اما آنها هنوز در حال بررسی این موضوع هستند که آیا آنها هنگام ریزش ساختمان در آپارتمان بودند یا خیر. خانم لوین کاوا گفت تا زمان پیدا شدن بقایای تک تک افراد، به تلاش‌های خود ادامه خواهند داد. ادامه جستجوی امدادگران در آوار آپارتمان تخریب شده فلوریدا؛ شمار قربانیان به ۳۶ نفر رسیدمقامات فلوریدا روز سه شنبه گفتند تیم امداد «هیچ نشانی از زندگی» در ویرانه‌ها پیدا نکرده ..

جستجوی دو هفته‌ای برای یافتن بازماندگان ریزش آپارتمان فلوریدا با لحظه غم‌انگیز سکوت به پایان رسید و مقامات فاز «نجات» وارد مرحله «بازسازی» شدند.

این در حالی است که دیگر امیدی به پیدا کردن ردپایی از زندگی در آوار به جا مانده از این آ‌‌پارتمان نیست.

به گزارش خبرگزاری «آسوشیتدپرس»، دانیلا لوین کاوا، شهردار منطقه میامی-دید، روز پنجشنبه ۱۷ تیر گفت تعداد کشته‌ها به ۶۰ نفر رسیده است و تأکید کرد که تیم امداد از تمامی منابع و فن‌آوری موجود برای یافتن قربانیان استفاده کرده است. او همچنین گفت تیم جستجو، دنبال وسایل شخصی افراد خواهد گشت و طی پروسه‌ای آنها را به بازماندگان باز خواهد گرداند.

به گفته مقامات، هنوز از ۸۰ مفقود دیگر خبری نیست اما آنها هنوز در حال بررسی این موضوع هستند که آیا آنها هنگام ریزش ساختمان در آپارتمان بودند یا خیر.

خانم لوین کاوا گفت تا زمان پیدا شدن بقایای تک تک افراد، به تلاش‌های خود ادامه خواهند داد.

Search-and-rescue crew personnel on the debris of the collapsed Champlain Towers South condominium in Surfside, Floridaادامه جستجوی امدادگران در آوار آپارتمان تخریب شده فلوریدا؛ شمار قربانیان به ۳۶ نفر رسیدمقامات فلوریدا روز سه شنبه گفتند تیم امداد «هیچ نشانی از زندگی» در ویرانه‌ها پیدا نکرده اند. عصر سه شنبه نیز شمار کشته شدگان ۳۶ نفر اعلام شد. هنوز از سرنوشت ۱۰۹ نفر خبری در دست نیست.