۳۱ شهریور ۱۴۰۰

رادیو پی‌آر‌سی

رادیو و سایت خبری فارسی زبان

فیلمی که در اختیار صدای آمریکا است رد شلاق بر پیکر هادی عطازاده را نشان می‌دهد

صدای آمریکا فیلمی از پیکر هادی عطازاده پس از مرگ در اختیار دارد که مجاز به انتشار آن نیست. ⚡️صدای آمریکا فیلمی از پیکر #هادی_عطازاده پس از مرگ در اختیار دارد که مجاز به انتشار آن نیست. در این فیلم که صحنه‌ای از آن را می‌بینید برخلاف ادعای قوه قضائیه جمهوری اسلامی که وجود هرگونه اثر ضرب و جرح بر بدن او را تکذیب می‌کند رد کبودی #شلاق بر تن جوان #زندانی کاملا مشهود است. pic.twitter.com/wxete8UQEr — VOA Farsi (@VOAIran) September 2, 2021در این فیلم که صحنه ای از آن را می بینید، بر خلاف ادعای قوه قضائیه جمهوری اسلامی که و جود هر گونه اثر ضرب و جرح بر بدن او را تکذیب می کند، رد کبودی شلاق بر تن جوان زندانی کاملا مشهود است. قاسم، برادر هادی عطارزاده به صدای آمریکا گفت هادی همراه با مشروبات الکلی بازداشت و به تحمل زندان و شلاق محکوم شده بود. به گفته قاسم عطارزاده، برادر او کاملا سالم بود و بیماری نداشت. بر اساس گزارش‌ها، هادی عطارزاده پس از اجرای حکم شلاق در زندان درگذشت اما مقامات ایران دلیل مرگ او را مرگ مغزی اعلام کردند.

صدای آمریکا فیلمی از پیکر هادی عطازاده پس از مرگ در اختیار دارد که مجاز به انتشار آن نیست.

⚡️صدای آمریکا فیلمی از پیکر #هادی_عطازاده پس از مرگ در اختیار دارد که مجاز به انتشار آن نیست. در این فیلم که صحنه‌ای از آن را می‌بینید برخلاف ادعای قوه قضائیه جمهوری اسلامی که وجود هرگونه اثر ضرب و جرح بر بدن او را تکذیب می‌کند رد کبودی #شلاق بر تن جوان #زندانی کاملا مشهود است. pic.twitter.com/wxete8UQEr

— VOA Farsi (@VOAIran) September 2, 2021

در این فیلم که صحنه ای از آن را می بینید، بر خلاف ادعای قوه قضائیه جمهوری اسلامی که و جود هر گونه اثر ضرب و جرح بر بدن او را تکذیب می کند، رد کبودی شلاق بر تن جوان زندانی کاملا مشهود است.

قاسم، برادر هادی عطارزاده به صدای آمریکا گفت هادی همراه با مشروبات الکلی بازداشت و به تحمل زندان و شلاق محکوم شده بود. به گفته قاسم عطارزاده، برادر او کاملا سالم بود و بیماری نداشت.

بر اساس گزارش‌ها، هادی عطارزاده پس از اجرای حکم شلاق در زندان درگذشت اما مقامات ایران دلیل مرگ او را مرگ مغزی اعلام کردند.