۳۱ شهریور ۱۴۰۰

رادیو پی‌آر‌سی

رادیو و سایت خبری فارسی زبان

کنسرت‌ بزرگ ستاره‌های موسیقی جهان؛ هدف افزایش آگاهی‌ نسبت به فقر، تغییرات اقلیمی، و نیاز جهانی به واکسن است

سازمان غیرانتفاعی «گلوبال سیتی‌زن» آمریکا، جزئیات بیشتری از کنسرت‌ خیریه خود را که با حضور ستاره‌های بزرگ موسیقی جهان در کشورهای مختلف برگزار می‌شود، اعلام کرد. به گزارش آسوشیتدپرس، این کنسرت‌‌ بزرگ «گلوبال سیتی‌زن لایو» نام دارد و با هدف جمع‌آوری کمک‌های مالی، ‌آگاهی رسانی درباره فقر و تغییرات آب و هوایی، و تأمین واکسن کرونا برای کشورهای فقیر برگزار می‌شود. در برنامه اصلی که در «گریک تیاتر» لس آنجلس خواهد بود، هنرمندانی چون استیوی واندر، هر، ادم لمبرت، دمی لواتو، و گروه وان ریپابلیک شرکت دارند. گروه دوران دوران، کایلی مینوگ، نیل راجرز، و شیک نیز در لندن به روی صحنه خواهند رفت. View this post on Instagram A post shared by Global Citizen (@glblctzn) به گفته سازمان گلوبال سیتی‌زن، این کنسرت که برای مدت بیست و چهار ساعت ادامه خواهدداشت، شامل اجراهای دیگری از شش قاره جهان است و بخش‌هایی از برنامه در شهرهای نیویورک، پاریس، سیدنی، ریودوژانیرو، و لاگوس در نیجریه برگزار می‌شود. جنیفر لوپز، بیلی آیلیش، اد شیران، کلدپلی، آشر، لیزو، التون جان، متالیکا، و کامیلا کابیو از سایر هنرمندانی هستند که د..

سازمان غیرانتفاعی «گلوبال سیتی‌زن» آمریکا، جزئیات بیشتری از کنسرت‌ خیریه خود را که با حضور ستاره‌های بزرگ موسیقی جهان در کشورهای مختلف برگزار می‌شود، اعلام کرد.

به گزارش آسوشیتدپرس، این کنسرت‌‌ بزرگ «گلوبال سیتی‌زن لایو» نام دارد و با هدف جمع‌آوری کمک‌های مالی، ‌آگاهی رسانی درباره فقر و تغییرات آب و هوایی، و تأمین واکسن کرونا برای کشورهای فقیر برگزار می‌شود.

در برنامه اصلی که در «گریک تیاتر» لس آنجلس خواهد بود، هنرمندانی چون استیوی واندر، هر، ادم لمبرت، دمی لواتو، و گروه وان ریپابلیک شرکت دارند.

گروه دوران دوران، کایلی مینوگ، نیل راجرز، و شیک نیز در لندن به روی صحنه خواهند رفت.

View this post on Instagram

A post shared by Global Citizen (@glblctzn)

به گفته سازمان گلوبال سیتی‌زن، این کنسرت که برای مدت بیست و چهار ساعت ادامه خواهدداشت، شامل اجراهای دیگری از شش قاره جهان است و بخش‌هایی از برنامه در شهرهای نیویورک، پاریس، سیدنی، ریودوژانیرو، و لاگوس در نیجریه برگزار می‌شود.

جنیفر لوپز، بیلی آیلیش، اد شیران، کلدپلی، آشر، لیزو، التون جان، متالیکا، و کامیلا کابیو از سایر هنرمندانی هستند که در نقاط دیگر به کنسرت ملحق می‌شوند.

این کنسرت روز شنبه بیست و پنجم سپتامبر برگزار می‌شود و همان روز از طریق شبکه «بی‌بی‌سی»، و روز بعد در شبکه «ای‌بی‌سی» پخش خواهد شد. «گلوبال سیتی‌زن لایو» از طریق شبکه‌های اجتماعی نیز در دسترس است.

در کنسرت خیریه گذشته این‌ سازمان با عنوان «وکس لایو» در ماه مه، بیش از ۳۰۲ میلیون دلار جمع آوری شد و حدود بیست و شش میلیون دز واکسن به کشورهای فقیر رسید.

Jennifer Lopez performs at ستاره‌های بزرگ موسیقی جهان برای کمک به تامین واکسن کرونا در کشورهای فقیر ۳۰۰ میلیون دلار جمع کردند این کنسرت که «وکس لایو: کنسرتی برای همبستگی جهان» نام داشت، با هدف مقابله با ویروس کرونا و جمع‌آوری کمک‌های مالی برای تأمین واکسن مورد نیاز کادر درمانی کشورهای فقیر، و نیازمندان ترتیب یافت.