۴ مهر ۱۳۹۹

رادیو پی‌آر‌سی

رادیو و سایت خبری فارسی زبان

ایالات متحده آمریکا ۱.۸ میلیون فرصت شغلی در ماه گذشته ایجاد کرد

آخرین گزارش وضعیت اشتغال در آمریکا نشان می‌دهد در یک ماه گذشته و در ماه ژوئیه، ۱.۸ میلیون فرصت شغلی ایجاد شده و در حال حاضر نرخ بیکاری در آمریکا، ۱۰.۲ درصد است. این دستاورد در کنفرانس خبری جمعه شب رئیس جمهوری آمریکا نیز مورد اشاره قرار گرفت و پرزیدنت ترامپ گفت: ما ۱.۸ میلیون فرصت شغلی و بالاتر از سطح پیش‌بینی ایجاد کردیم و این سطح از تولید فرصت شغلی در سه ماه گذشته، بزرگترین در تاریخ آمریکا است. خبرگزاری آسوشیتدپرس روز جمعه ۱۷ مرداد در گزارشی نوشت افزایش فرصت شغلی در سه ماه گذشته فقط ۴۲ درصد فرصت‌های شغلی که به دلیل گسترش ویروس کرونا در سه ماه گذشته از دست رفته، را جبران کرده است. The American economy added 1.8 million jobs in July, beating expectations by nearly 300,000 jobs. Nonfarm employment has risen 9.3 million over the past three months. — CEA (@WhiteHouseCEA) August 7, 2020شورای مشاوران اقتصادی کاخ سفید در پیامی گفت نرخ فرصت شغلی ایجاد شده فراتر از پیش‌بینی‌ها است و ایجاد فرصت شغلی‌ در بخش‌های غیر از مزرعه و کشاورزی در سه ماه گذشته، ۹.۳ میلیون بوده است.

آخرین گزارش وضعیت اشتغال در آمریکا نشان می‌دهد در یک ماه گذشته و در ماه ژوئیه، ۱.۸ میلیون فرصت شغلی ایجاد شده و در حال حاضر نرخ بیکاری در آمریکا، ۱۰.۲ درصد است.

این دستاورد در کنفرانس خبری جمعه شب رئیس جمهوری آمریکا نیز مورد اشاره قرار گرفت و پرزیدنت ترامپ گفت: ما ۱.۸ میلیون فرصت شغلی و بالاتر از سطح پیش‌بینی ایجاد کردیم و این سطح از تولید فرصت شغلی در سه ماه گذشته، بزرگترین در تاریخ آمریکا است.

خبرگزاری آسوشیتدپرس روز جمعه ۱۷ مرداد در گزارشی نوشت افزایش فرصت شغلی در سه ماه گذشته فقط ۴۲ درصد فرصت‌های شغلی که به دلیل گسترش ویروس کرونا در سه ماه گذشته از دست رفته، را جبران کرده است.

The American economy added 1.8 million jobs in July, beating expectations by nearly 300,000 jobs. Nonfarm employment has risen 9.3 million over the past three months.

— CEA (@WhiteHouseCEA) August 7, 2020

شورای مشاوران اقتصادی کاخ سفید در پیامی گفت نرخ فرصت شغلی ایجاد شده فراتر از پیش‌بینی‌ها است و ایجاد فرصت شغلی‌ در بخش‌های غیر از مزرعه و کشاورزی در سه ماه گذشته، ۹.۳ میلیون بوده است.