۸ مهر ۱۳۹۹

رادیو پی‌آر‌سی

رادیو و سایت خبری فارسی زبان

کاخ سفید: پرزیدنت ترامپ هميشه فكر مى كرده است که دیوار مرزی بايد يك پروژه دولتی باشد

کیلی مکننی، سخنگوی کاخ سفید، در پى اعلام خبر بازداشت استیو بنون، مشاور ارشد سابق پرزیدنت ترامپ از سوی وزارت دادگستری آمریکا، به اتهام سوءاستفاده از منابع مالی خصوصی یک پروژه در ارتباط با دیوارمرزی، بیانیه ای در روز پنجشنبه صادر کرد. مکننی در اين بیانیه می گوید «پرزیدنت ترامپ از دوران كمپين و از اوایل کار دولت، با استیو بنون ارتباطی نداشته است و افرادی را كه با آن پروژه مرتبط بودند، نمى شناسد». مکننى در این بیانیه می گوید «پرزیدنت ترامپ همیشه خواهان آن بوده که پروژه احداث دیوار مرزی، باید دولتی باشد و چنین پروژه ای خیلی بزرگتر و پیچیده تر از آن است که بطور خصوصی اداره شود». رئيس جمهوری آمریکا پیشتر در روز پنجشنبه در گفتگو با خبرنگاران در جریان دیدار با نخست وزیر عراق گفت: «کار آقای بنون خیلی غم انگیز است.» رئیس جمهوری آمریکا گفت: «من خیلی متاسفم. من (مدتهاست) زمان خیلی زیادی است که با او ارتباطی نداشته ام.» پرزيدنت ترامپ اضافه کرد: «من آن پروژه را دوست نداشتم. به گمان من پروژه اى بود براى خودنمايى.» او درباره آن پروژه گفت: «چیزی بود که به گمان من انجام آن ناشايسته بود.»

کیلی مکننی، سخنگوی کاخ سفید، در پى اعلام خبر بازداشت استیو بنون، مشاور ارشد سابق پرزیدنت ترامپ از سوی وزارت دادگستری آمریکا، به اتهام سوءاستفاده از منابع مالی خصوصی یک پروژه در ارتباط با دیوارمرزی، بیانیه ای در روز پنجشنبه صادر کرد.

مکننی در اين بیانیه می گوید «پرزیدنت ترامپ از دوران كمپين و از اوایل کار دولت، با استیو بنون ارتباطی نداشته است و افرادی را كه با آن پروژه مرتبط بودند، نمى شناسد».

مکننى در این بیانیه می گوید «پرزیدنت ترامپ همیشه خواهان آن بوده که پروژه احداث دیوار مرزی، باید دولتی باشد و چنین پروژه ای خیلی بزرگتر و پیچیده تر از آن است که بطور خصوصی اداره شود».

رئيس جمهوری آمریکا پیشتر در روز پنجشنبه در گفتگو با خبرنگاران در جریان دیدار با نخست وزیر عراق گفت: «کار آقای بنون خیلی غم انگیز است.»

رئیس جمهوری آمریکا گفت: «من خیلی متاسفم. من (مدتهاست) زمان خیلی زیادی است که با او ارتباطی نداشته ام.»

پرزيدنت ترامپ اضافه کرد: «من آن پروژه را دوست نداشتم. به گمان من پروژه اى بود براى خودنمايى.» او درباره آن پروژه گفت: «چیزی بود که به گمان من انجام آن ناشايسته بود.»