۹ آبان ۱۳۹۹

رادیو پی‌آر‌سی

رادیو و سایت خبری فارسی زبان

ایالات متحده ۹۲ دامنه اینترنتی مرتبط با سپاه پاسداران را توقیف کرد

ایالات متحده ۹۲ دامنه اینترنتی را که سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران به شکل غیرقانونی برای گسترش اطلاعات نادرست در اختیار داشت، توقیف کرد. بر اساس بیانیه‌ای که وزارت دادگستری آمریکا شامگاه چهارشنبه ۱۶ مهر منتشر کرد، از این تعداد چهار دامنه اینترنتی مربوط به سایت‌های خبری به ظاهر معتبر است که در حقیقت تحت کنترل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی قرار دارند. این سایت‌ها با نقض قانون ثبت نهادهای خارجی، مشغول گسترش پروپاگاندا و تاثیر‌گذاری بر سیاست خارجی و داخلی امریکا بوده‌اند. این بیانیه می‌گوید که تمامی ۹۲ دامنه اینترنتی توقیف شده مرتکب نقض تحریم‌های ایالات متحده علیه دولت ایران و سپاه پاسداران شده‌اند. جان سی. دیمرز، معاون وزیر دادگستری ایالات متحده، گفت: «ما به استفاده از تمامی ابزارهایمان برای جلوگیری از سو‌ءاستفاده دولت ایران از شرکت‌های آمریکایی و شبکه‌های اجتماعی برای پراکندن پروپاگاندا به شکل مخفیانه جهت تاثیرگذاری پنهانی بر افکار عمومی آمریکا و گستراندن تفرقه استفاده می‌کنیم.» Sorry, but your browser cannot support embedded video of this type, you can download this video to view it o..

ایالات متحده ۹۲ دامنه اینترنتی را که سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران به شکل غیرقانونی برای گسترش اطلاعات نادرست در اختیار داشت، توقیف کرد.

بر اساس بیانیه‌ای که وزارت دادگستری آمریکا شامگاه چهارشنبه ۱۶ مهر منتشر کرد، از این تعداد چهار دامنه اینترنتی مربوط به سایت‌های خبری به ظاهر معتبر است که در حقیقت تحت کنترل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی قرار دارند. این سایت‌ها با نقض قانون ثبت نهادهای خارجی، مشغول گسترش پروپاگاندا و تاثیر‌گذاری بر سیاست خارجی و داخلی امریکا بوده‌اند.

این بیانیه می‌گوید که تمامی ۹۲ دامنه اینترنتی توقیف شده مرتکب نقض تحریم‌های ایالات متحده علیه دولت ایران و سپاه پاسداران شده‌اند.

جان سی. دیمرز، معاون وزیر دادگستری ایالات متحده، گفت: «ما به استفاده از تمامی ابزارهایمان برای جلوگیری از سو‌ءاستفاده دولت ایران از شرکت‌های آمریکایی و شبکه‌های اجتماعی برای پراکندن پروپاگاندا به شکل مخفیانه جهت تاثیرگذاری پنهانی بر افکار عمومی آمریکا و گستراندن تفرقه استفاده می‌کنیم.»

Sorry, but your browser cannot support embedded video of this type, you can download this video to view it offline.

دانلود360p | 7 MB480p | 9 MB540p | 13 MB720p | 25 MB1080p | 49 MBاصلی | 45 MB اِمبد" />کپی دانلود صوتی