۵ آذر ۱۳۹۹

رادیو پی‌آر‌سی

رادیو و سایت خبری فارسی زبان

پرزیدنت ترامپ: آمریکا در مبارزه با افراط‌گرایی در کنار فرانسه ایستاده است

رئیس جمهوری آمریکا روز پنجشنبه ۸ آبان حمله امروز افراطیون مسلمان در فرانسه را محکوم و با مردم آن کشور ابراز همدردی کرد. پرزیدنت ترامپ در پیامی در توئیتر نوشت: «دل ما با مردم فرانسه است. آمریکا در این مبارزه در کنار قدیمی‌ترین متحد خود ایستاده است.» Our hearts are with the people of France. America stands with our oldest Ally in this fight. These Radical Islamic terrorist attacks must stop immediately. No country, France or otherwise can long put up with it! — Donald J. Trump (@realDonaldTrump) October 29, 2020وی تاکید کرد «حملات تروریست‌های اسلامی» باید فورا متوقف شود و افزود، «هیچ کشوری، فرانسه یا دیگران، نمی‌تواند برای مدت طولانی آن را تحمل کند.» ساعتی پیشتر رابرت اوبراین، مشاور امنیت ملی کاخ سفید در توئیتر به این حمله واکنش نشان داد و گفت: «ما برای خانواده‌ها و عزیزان کسانی که در حملات وحشتناک تروریستی امروز کشته یا زخمی شدند، دعا می‌کنیم. ما در این مبارزه علیه تروریسم و افراط‌گرایی اسلامگرای رادیکال، در کنار فرانسه می‌ایستیم.» یک مهاجم چاقوبه‌دست روز پنجشنبه ۸ آبان در شهر نیس فرانس..

رئیس جمهوری آمریکا روز پنجشنبه ۸ آبان حمله امروز افراطیون مسلمان در فرانسه را محکوم و با مردم آن کشور ابراز همدردی کرد.

پرزیدنت ترامپ در پیامی در توئیتر نوشت: «دل ما با مردم فرانسه است. آمریکا در این مبارزه در کنار قدیمی‌ترین متحد خود ایستاده است.»

Our hearts are with the people of France. America stands with our oldest Ally in this fight. These Radical Islamic terrorist attacks must stop immediately. No country, France or otherwise can long put up with it!

— Donald J. Trump (@realDonaldTrump) October 29, 2020

وی تاکید کرد «حملات تروریست‌های اسلامی» باید فورا متوقف شود و افزود، «هیچ کشوری، فرانسه یا دیگران، نمی‌تواند برای مدت طولانی آن را تحمل کند.»

ساعتی پیشتر رابرت اوبراین، مشاور امنیت ملی کاخ سفید در توئیتر به این حمله واکنش نشان داد و گفت: «ما برای خانواده‌ها و عزیزان کسانی که در حملات وحشتناک تروریستی امروز کشته یا زخمی شدند، دعا می‌کنیم. ما در این مبارزه علیه تروریسم و افراط‌گرایی اسلامگرای رادیکال، در کنار فرانسه می‌ایستیم.»

یک مهاجم چاقوبه‌دست روز پنجشنبه ۸ آبان در شهر نیس فرانسه با فریاد «الله اکبر» سر یک زن را برید و دونفر دیگر را کشت. ریستیان استروزی، شهردار نیس، این حمله را تروریستی توصیف کرد. او در حساب کاربری خود در توئیتر نوشت که این حمله در کلیسای نوتردام یا در نزدیکی آن رخ داده و پلیس فرد مهاجم را بازداشت کرده است.

Sorry, but your browser cannot support embedded video of this type, you can download this video to view it offline.

دانلود360p | 4 MB480p | 6 MB540p | 9 MB720p | 17 MB1080p | 33 MBاصلی | 30 MB اِمبد" />کپی دانلود صوتی