۹ آذر ۱۳۹۹

رادیو پی‌آر‌سی

رادیو و سایت خبری فارسی زبان

استقبال پرزیدنت ترامپ از آزادی یک گروگان آمریکایی در نیجریه؛ آمریکا به بازگرداندن همه گروگان‌ها متعهد است

دونالد ترامپ رئیس جمهوری ایالات متحده از آزادی یک گروگان آمریکایی در نیجریه خبر داد و شجاعت نیروهای نظامی آمریکایی را برای انجام عملیات آزادی و بازگرداندن او به خانه مورد ستایش قرار داد. پرزیدنت ترامپ روز شنبه ۱۰ آبان در توییتر نوشت: «شب گذشته، جنگاوران شجاع کشورمان یک گروگان آمریکایی در نیجریه را نجات دادند. ملت ما به سربازان باشهامتی که در عملیات نجات شبانه بودند درود می فرستد و بازگشت امن یک شهروند دیگر آمریکایی به خانه را جشن می گیرند.» Last night, our Country’s brave warriors rescued an American hostage in Nigeria. Our Nation salutes the courageous soldiers behind the daring nighttime rescue operation and celebrates the safe return of yet another American citizen! — Donald J. Trump (@realDonaldTrump) October 31, 2020وزارت خارجه آمریکا نیز همزمان در بیانیه‌ای اعلام کرد: «ایالات متحده به بازگرداندن امن همه شهروندان آمریکایی به گروگان گرفته شده‌اند متعهد است. ما این تعهد را اواخر شب گذشته در نیجریه نشان دادیم، جایی که تعدادی از شجاع‌ترین و کارآزموده‌ترین جنگاوران ما یک شهروند آمریکای..

دونالد ترامپ رئیس جمهوری ایالات متحده از آزادی یک گروگان آمریکایی در نیجریه خبر داد و شجاعت نیروهای نظامی آمریکایی را برای انجام عملیات آزادی و بازگرداندن او به خانه مورد ستایش قرار داد.

پرزیدنت ترامپ روز شنبه ۱۰ آبان در توییتر نوشت: «شب گذشته، جنگاوران شجاع کشورمان یک گروگان آمریکایی در نیجریه را نجات دادند. ملت ما به سربازان باشهامتی که در عملیات نجات شبانه بودند درود می فرستد و بازگشت امن یک شهروند دیگر آمریکایی به خانه را جشن می گیرند.»

Last night, our Country’s brave warriors rescued an American hostage in Nigeria. Our Nation salutes the courageous soldiers behind the daring nighttime rescue operation and celebrates the safe return of yet another American citizen!

— Donald J. Trump (@realDonaldTrump) October 31, 2020

وزارت خارجه آمریکا نیز همزمان در بیانیه‌ای اعلام کرد: «ایالات متحده به بازگرداندن امن همه شهروندان آمریکایی به گروگان گرفته شده‌اند متعهد است. ما این تعهد را اواخر شب گذشته در نیجریه نشان دادیم، جایی که تعدادی از شجاع‌ترین و کارآزموده‌ترین جنگاوران ما یک شهروند آمریکایی را، که یک گروه مسلح در امتداد مرزهای نیجر به گروگان گرفته بود، نجات دادند.»

در این بیانیه تاکید شده است دولت ایالات متحده هرگز هیچ گروگان آمریکایی را به حال خود رها نخواهد کرد.