۸ بهمن ۱۳۹۹

رادیو پی‌آر‌سی

رادیو و سایت خبری فارسی زبان

انفجار صبح کریسمس در نشویل آمریکا احتمالاً «انتحاری» بوده است

انفجار صبح کریسمس در نشویل آمریکا احتمالاً «انتحاری» بوده است در انفجار یک خودروی سفری- تفریحی پارک شده در نشویل در ایالت تنسی سه نفر زخمی شدند. دو منبع نیروهای انتظامی آمریکا «که در جریان مستقیم تحقیقات»‌ مربوط به انفجار صبح کریسمس در نشویل قرار دارند، روز یک‌شنبه به شبکه خبری سی‌ان‌ان گفتند اکنون باور بر این است که این انفجار در نتیجه یک بمب‌گذاری انتحاری بوده است. مقامات پلیس ایالت تنسی پیشتر هم گفته بودند که انفجار روز جمعه، پنجم دی‌ماهِ یک خودروی پارک شده در یک خیابان مرکزی شهر نشویل ایالت تنسی آمریکا «عمدی» بوده است. پلیس نخست اعلام کرده بود که در این انفجار که بامداد روز کریسمس رخ داد، تنها سه نفر زخمی شده‌اند و وضعیت آنها وخیم نیست. اما مقامات پس از آن اعلام کردند که در صحنه این بمب‌گذاری بقایای انسانی کشف کرده‌اند. بیشتر در این باره: بقایای جسد انسان در انفجار نشویل ایالت تنسی آمریکا کشف شد هنوز از انگیزه این بمب‌گذاری «احتمالاً انتحاری» اطلاعاتی در دست نیست ولی مقامات پلیس فدرال آمریکا گفته‌اند نیروهای پلیس خانه یک فرد را در ارتباط با انفجار جمعه صبح در شهر نشویل در ایالت..

انفجار صبح کریسمس در نشویل آمریکا احتمالاً «انتحاری» بوده است

در انفجار یک خودروی سفری- تفریحی پارک شده در نشویل در ایالت تنسی سه نفر زخمی شدند.
در انفجار یک خودروی سفری- تفریحی پارک شده در نشویل در ایالت تنسی سه نفر زخمی شدند.

دو منبع نیروهای انتظامی آمریکا «که در جریان مستقیم تحقیقات»‌ مربوط به انفجار صبح کریسمس در نشویل قرار دارند، روز یک‌شنبه به شبکه خبری سی‌ان‌ان گفتند اکنون باور بر این است که این انفجار در نتیجه یک بمب‌گذاری انتحاری بوده است.

مقامات پلیس ایالت تنسی پیشتر هم گفته بودند که انفجار روز جمعه، پنجم دی‌ماهِ یک خودروی پارک شده در یک خیابان مرکزی شهر نشویل ایالت تنسی آمریکا «عمدی» بوده است.

پلیس نخست اعلام کرده بود که در این انفجار که بامداد روز کریسمس رخ داد، تنها سه نفر زخمی شده‌اند و وضعیت آنها وخیم نیست.

اما مقامات پس از آن اعلام کردند که در صحنه این بمب‌گذاری بقایای انسانی کشف کرده‌اند.

در انفجار در شهر نشویل سه نفر زخمی شده‌اند و وضعیت آنها وخیم نیست. بیشتر در این باره:

بقایای جسد انسان در انفجار نشویل ایالت تنسی آمریکا کشف شد

هنوز از انگیزه این بمب‌گذاری «احتمالاً انتحاری» اطلاعاتی در دست نیست ولی مقامات پلیس فدرال آمریکا گفته‌اند نیروهای پلیس خانه یک فرد را در ارتباط با انفجار جمعه صبح در شهر نشویل در ایالت تنسی، مورد بازرسی قرار داده‌اند.

شبکه «سی بی اس نیوز» نیز روز شنبه به نقل از یک منبع پلیس گزارش داد که آنتونی کوین وارنر، ۶۳ ساله، ساکن منطقه نشویل، یکی از افراد مرتبط با انفجار است.

سی بی اس نیوز اضافه کرده است: آنتونی کوین وارنر یک خودروی سفری- تفریحی شبیه به آنچه مقامات در محل انفجار شناسایی کرده بودند، داشت.

در انفجار یک خودروی سفری- تفریحی پارک شده در در یک خیابان نشویل در ایالت تنسی در بامداد روز کریسمس، سه نفر زخمی شدند که گفته می‌شود وضعیت آنها وخیم نیست. این انفجار به خودروها و ساختمان‌های اطراف خسارت وارد کرد.

لحظاتی پیش از انفجار این خودرو پارک شده در یکی از خیابان‌های نشویل، از طریق نوار ضبط شده و بلندگویی به همگان هشدار داده شده بود که محل را ترک کنند.

داگلاس کورنسکی ، مسئول عملیات اف بی ای در نشویل گفته است که ۲۵۰ مامور ، تحلیلگر و دیگر کارآگاهان اف بی ای روی این پرونده در حال تحقیق هستند.

نشویل مرکز ایالت تنسی است و پایتخت سبک موسیقی «کانتری» تلقی می شود.

با استفاده از آسوشیتدپرس، سی بی اس نیوز و ررویترز؛ خ