۲۷ دی ۱۳۹۹

رادیو پی‌آر‌سی

رادیو و سایت خبری فارسی زبان

مظنونی که میز خطابه نانسی پلوسی را با خود برده بود، دستگیر شد

مظنونی که میز خطابه نانسی پلوسی را با خود برده بود، دستگیر شد حمله شماری از خشونت‌طلبان هوادار دونالد ترامپ به ساختمان کنگره در روز پنجم ژانویه ۲۰۲۰ پلیس آمریکا از دستگیری فرد مظنونی خبر داده است که در جریان حمله اخیر به ساختمان کنگره، میز خطابه نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان، را به بیرون از صحن کنگره منتقل کرده بود. گزارش‌ها حاکی است که آدام جانسون، مظنون ۳۶ ساله‌ای است که در پی حمله شماری از خشونت‌طلبان طرفدار دونالد ترامپ به ساختمان کنگره، شناسایی و شامگاه جمعه در ایالت فلوریدا دستگیر شد. پلیس می‌گوید آدام جانسون احتمالا همان فردی است که تصاویر او در حال حمل میز خطابه خانم پلوسی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است. این دستگیری به درخواست وزارت دادگستری ایالات متحده آمریکا انجام گرفته است. روز چهارشنبه شماری از هواداران خشونت‌طلب دونالد ترامپ که در سخنرانی او در جنوب کاخ سفید شرکت کرده بودند به سمت کنگره حرکت کردند و وارد آن شدند. در جریان این حمله دست کم پنج نفر از جمله یک افسر پلیس کشته و ده‌ها نفر تاکنون بازداشت شده‌اند. نانسی پلوسی روز جمعه پس از چهار ساعت مذاکره با اعضای م..

مظنونی که میز خطابه نانسی پلوسی را با خود برده بود، دستگیر شد

حمله شماری از خشونت‌طلبان هوادار دونالد ترامپ به ساختمان کنگره در روز پنجم ژانویه ۲۰۲۰
حمله شماری از خشونت‌طلبان هوادار دونالد ترامپ به ساختمان کنگره در روز پنجم ژانویه ۲۰۲۰

پلیس آمریکا از دستگیری فرد مظنونی خبر داده است که در جریان حمله اخیر به ساختمان کنگره، میز خطابه نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان، را به بیرون از صحن کنگره منتقل کرده بود.

گزارش‌ها حاکی است که آدام جانسون، مظنون ۳۶ ساله‌ای است که در پی حمله شماری از خشونت‌طلبان طرفدار دونالد ترامپ به ساختمان کنگره، شناسایی و شامگاه جمعه در ایالت فلوریدا دستگیر شد.

پلیس می‌گوید آدام جانسون احتمالا همان فردی است که تصاویر او در حال حمل میز خطابه خانم پلوسی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است.

این دستگیری به درخواست وزارت دادگستری ایالات متحده آمریکا انجام گرفته است.

روز چهارشنبه شماری از هواداران خشونت‌طلب دونالد ترامپ که در سخنرانی او در جنوب کاخ سفید شرکت کرده بودند به سمت کنگره حرکت کردند و وارد آن شدند.

در جریان این حمله دست کم پنج نفر از جمله یک افسر پلیس کشته و ده‌ها نفر تاکنون بازداشت شده‌اند.

نانسی پلوسی روز جمعه پس از چهار ساعت مذاکره با اعضای مجلس نمایندگان و همچنین مایک میلی، رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا، از دونالد ترامپ خواست تا استعفا دهد، در غیر این صورت، طرح استیضاح او در کمتر از دو هفته مانده به پایان دوران ریاست جمهوری‌اش به جریان خواهد افتاد.

با استفاده از توییتر شبکه ان‌بی‌سی‌نیوز و ، گزارش سی‌ان‌ان/ آ.ت/ س.ن