۲۷ دی ۱۳۹۹

رادیو پی‌آر‌سی

رادیو و سایت خبری فارسی زبان

توئیت فارسی مایک پمپئو: ما در کنار مردم ایران ایستادیم

مایک پمپئو وزیر خارجه ایالات متحده در آخرین روزهای کاری خود، در چند رشته توئیت، به همراهی ایالات متحده با مردم ایران اشاره کرد و در یکی از توئیت‌ها به فارسی نوشت: «ما در کنار مردم ایران ایستادیم.» عصر سه‌شنبه ۲۳ در حساب توئیتری خود نوشت: «ما در کنار مردم ایران ایستادیم. ما سرکوبگران آنها را تحریم کردیم. ما حقیقت را در مورد وحشیگری رژیم افشا کردیم. ما رژیم را از پولی که می توانست برای حمایت از تروریسم استفاده شود، محروم کردیم. بدون شک #فشار_حداکثری_کارآمد_است.» وزیر پامپئو: ما در کنار مردم ایران ایستادیم. ما سرکوبگران آنها را تحریم کردیم. ما حقیقت را در مورد وحشیگری رژیم افشا کردیم. ما رژیم را از پولی که می توانست برای حمایت از تروریسم استفاده شود، محروم کردیم. بدون شک #فشار_حداکثری_کارآمد_استpic.twitter.com/T2L14jdBIZ — Secretary Pompeo (@SecPompeo) January 12, 2021وزیر خارجه آمریکا در یک توئیت دیگر به اقدامات دولت آمریکا برای مقابله با ناقضان حقوق بشر در جمهوری اسلامی اشاره کرد و نوشت برای نخستین بار، وزارت خارجه آمریکا، قضات و دادگاه‌های انقلاب را به خاطر نقش شان در زندانی کردن معترض..

مایک پمپئو وزیر خارجه ایالات متحده در آخرین روزهای کاری خود، در چند رشته توئیت، به همراهی ایالات متحده با مردم ایران اشاره کرد و در یکی از توئیت‌ها به فارسی نوشت: «ما در کنار مردم ایران ایستادیم.»

عصر سه‌شنبه ۲۳ در حساب توئیتری خود نوشت: «ما در کنار مردم ایران ایستادیم. ما سرکوبگران آنها را تحریم کردیم. ما حقیقت را در مورد وحشیگری رژیم افشا کردیم. ما رژیم را از پولی که می توانست برای حمایت از تروریسم استفاده شود، محروم کردیم. بدون شک #فشار_حداکثری_کارآمد_است.»

وزیر پامپئو: ما در کنار مردم ایران ایستادیم. ما سرکوبگران آنها را تحریم کردیم. ما حقیقت را در مورد وحشیگری رژیم افشا کردیم. ما رژیم را از پولی که می توانست برای حمایت از تروریسم استفاده شود، محروم کردیم. بدون شک #فشار_حداکثری_کارآمد_استpic.twitter.com/T2L14jdBIZ

— Secretary Pompeo (@SecPompeo) January 12, 2021

وزیر خارجه آمریکا در یک توئیت دیگر به اقدامات دولت آمریکا برای مقابله با ناقضان حقوق بشر در جمهوری اسلامی اشاره کرد و نوشت برای نخستین بار، وزارت خارجه آمریکا، قضات و دادگاه‌های انقلاب را به خاطر نقش شان در زندانی کردن معترضان تحریم کرد و آمریکا خواستار آزادی این گروگان‌ها شد. آقای پمپئو عکس زندانیان سیاسی در ایران شامل نسرین ستوده، بهنام محجوبی، صبا کرد افشاری و آتنا دائمی را همراه این توئیت منتشر کرد.

The @StateDept imposed the first-ever U.S. sanctions on revolutionary courts and judges for their roles in jailing prisoners of conscience, and we keep demanding release of the regime's hostages. pic.twitter.com/B5T5P0AD2y

— Secretary Pompeo (@SecPompeo) January 12, 2021

وزیر خارجه آمریکا همچنین در یک توئیت دیگر نوشت: وقتی رژیم، مردم ایران را در خیابان‌ها می‌کشد، معترضان برای ما مدرک می‌فرستند و ما برای اینکه جهان ببیند،‌ آنها را پخش می‌کنیم. ما قاتلان آنها، کسانی که آنها را بازداشت می‌کنند و قضات فاسدی که در دادگاه‌های جعلی علیه آنها حکم می‌دهند را تحریم می‌کنیم.

When the regime killed Iranians in the streets, protesters sent us the proof and we broadcast it for the world to see. We sanctioned their murderers, jailers, and the corrupt judges in their fake courts. pic.twitter.com/thFOFwmKmU

— Secretary Pompeo (@SecPompeo) January 12, 2021

آقای پمپئو در یک توئیت دیگر با اشاره نگاه دولت ترامپ گفت که ایالات متحده بین مردم ایران با رژیم رادیکال اسلامی تفاوت قائل است. مردم ایران این شکنجه‌گران را انتخاب نکردند. این مردم لایق سرنوشت بهتری هستند.

As with the CCP and the Chinese people, we have to keep making a distinction between the radical Islamist Iranian regime and the people of Iran. The Iranian people didn't elect their tormentors. They deserve so much better. https://t.co/T2bzV95K3cpic.twitter.com/logM9ox2qu

— Secretary Pompeo (@SecPompeo) January 12, 2021