۹ اسفند ۱۳۹۹

رادیو پی‌آر‌سی

رادیو و سایت خبری فارسی زبان

مایک پمپئو: ما یک اجماع جهانی چندجانبه را برای مقابله با حزب کمونیست چین ایجاد کرده‌ایم

وزیر خارجه آمریکا روز یکشنبه با انتشار چند توییت بر رهبری ایالات متحده در ایجاد یک اجماع جهانی برای مقابله با فعالیت‌های حزب کمونیست چین تاکید کرد. مایک پمپئو، وزیر خارجه آمریکا، در یکی از این توییت‌ها نوشته است: «برخلاف آن چه شما از جهانی‌گرایان [گلوبالیست‌ها] و سایر "کارشناسان" می‌شنوید، دولت ترامپ هرگز در رابطه با تهدید اصلی زمان ما، یعنی حزب کمونیست چین، یک‌جانبه عمل نکرده است.» آقای پمپئو در ادامه این توییت که در حساب کاربری رسمی وزیر خارجه آمریکا با هشتگ «هدایت از خط مقدم» منتشر شده، افزوده است: «ما یک اجماع چندجانبه جهانی را برای مقابله با [حزب کمونیست چین] ایجاد کرده‌ایم.» Contrary to what you hear from the globalists and other "experts," the Trump Administration has never been unilateral on the central threat of our time, the CCP. We have built a global multilateral consensus to counter it. #LeadingFromTheFrontpic.twitter.com/23hFsHLBfA — Secretary Pompeo (@SecPompeo) January 17, 2021در ادامه این توییت آمده است که جهان اکنون درک کرده است که نمی‌تواند به تعهداتی که حزب کمونیست..

وزیر خارجه آمریکا روز یکشنبه با انتشار چند توییت بر رهبری ایالات متحده در ایجاد یک اجماع جهانی برای مقابله با فعالیت‌های حزب کمونیست چین تاکید کرد.

مایک پمپئو، وزیر خارجه آمریکا، در یکی از این توییت‌ها نوشته است: «برخلاف آن چه شما از جهانی‌گرایان [گلوبالیست‌ها] و سایر "کارشناسان" می‌شنوید، دولت ترامپ هرگز در رابطه با تهدید اصلی زمان ما، یعنی حزب کمونیست چین، یک‌جانبه عمل نکرده است.»

آقای پمپئو در ادامه این توییت که در حساب کاربری رسمی وزیر خارجه آمریکا با هشتگ «هدایت از خط مقدم» منتشر شده، افزوده است: «ما یک اجماع چندجانبه جهانی را برای مقابله با [حزب کمونیست چین] ایجاد کرده‌ایم.»

Contrary to what you hear from the globalists and other "experts," the Trump Administration has never been unilateral on the central threat of our time, the CCP. We have built a global multilateral consensus to counter it. #LeadingFromTheFrontpic.twitter.com/23hFsHLBfA

— Secretary Pompeo (@SecPompeo) January 17, 2021

در ادامه این توییت آمده است که جهان اکنون درک کرده است که نمی‌تواند به تعهداتی که حزب کمونیست چین می‌دهد، اعتماد کند.

مایک پمپئو در توئیت دیگری نیز با اشاره به همکاری گسترده ایالات متحده با هم‌پیمانان و شرکای خود در اتحادیه اروپا و آسیا در این زمینه، نوشته است: «ائتلاف دموکراسی‌هایی که با تهدید حزب کمونیست چین روبرو هستند روز‌به‌روز افزایش می‌یابد.»