۷ اسفند ۱۳۹۹

رادیو پی‌آر‌سی

رادیو و سایت خبری فارسی زبان

جو بایدن در ابتدای ورود به واشنگتن، در مراسمی برای گرامیداشت قربانیان کرونا شرکت کرد

جو بایدن رئیس جمهوری منتخب ایالات متحده شامگاه سه‌شنبه ۳۰ دی در ابتدای ورود به شهر واشنگتن، در مراسمی به یاد و خاطره قربانیان همه‌گیری کرونا در آمریکا حاضر شد. به گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس، جو بایدن در این مراسم که با ۴۰۰ شمع روشن برگزار شد، گفت: بیایید در تاریکی، نور بدمیم و همه کسانی که از دست دادیم را به یاد آوریم. جو بایدن روز چهارشنبه در مراسم تحلیف شرکت کرده و به طور رسمی کار خود را به عنوان چهل و ششمین رئیس جمهوری ایالات متحده شروع می‌کند. نمایش دو نور به یاد کسانی که به خاطر همه گیری کرونا در یکسال اخیر جان خود را از دست داده‌اند.

جو بایدن رئیس جمهوری منتخب ایالات متحده شامگاه سه‌شنبه ۳۰ دی در ابتدای ورود به شهر واشنگتن، در مراسمی به یاد و خاطره قربانیان همه‌گیری کرونا در آمریکا حاضر شد.

به گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس، جو بایدن در این مراسم که با ۴۰۰ شمع روشن برگزار شد، گفت: بیایید در تاریکی، نور بدمیم و همه کسانی که از دست دادیم را به یاد آوریم.

جو بایدن روز چهارشنبه در مراسم تحلیف شرکت کرده و به طور رسمی کار خود را به عنوان چهل و ششمین رئیس جمهوری ایالات متحده شروع می‌کند.

Spotlights along the National Mall in Washington celebrating the inauguration of President-elect Joe Biden and Vice President…
نمایش دو نور به یاد کسانی که به خاطر همه گیری کرونا در یکسال اخیر جان خود را از دست داده‌اند.