۷ اسفند ۱۳۹۹

رادیو پی‌آر‌سی

رادیو و سایت خبری فارسی زبان

با کمی تاخیر، واکسن روسی «اسپوتنیک» به نوار غزه رسید

تشکیلات خودگردان فلسطینی از ارسال نخستین محموله واکسن کرونا به نوار غزه تحت کنترل حماس خبر داد. مقامات فلسطینی دو روز پیش اسرائیل را به مانع‌تراشی در ارسال واکسن به غزه متهم کرده بودند. به گزارش آسوشیتدپرس، می الکیله، وزیر بهداشت تشکیلات خودگردان فلسطینی، روز چهارشنبه گفت که دو هزار دز واکسن روسی «اسپوتنیک» به غزه فرستاده شده است. این محموله از گذرگاه کرم شالوم از اسرائیل وارد غزه شده است. تنی چند از اعضای پارلمان اسرائیل، اجازه انتقال واکسن به نوار غزه را به آزادی دو اسرائیلی در زندان حماس و نیز باز پس فرستادن جسد دو سرباز اسرائیلی کشته شده در جنگ سال ۲۰۱۴، مشروط کرده بودند.

تشکیلات خودگردان فلسطینی از ارسال نخستین محموله واکسن کرونا به نوار غزه تحت کنترل حماس خبر داد. مقامات فلسطینی دو روز پیش اسرائیل را به مانع‌تراشی در ارسال واکسن به غزه متهم کرده بودند.

به گزارش آسوشیتدپرس، می الکیله، وزیر بهداشت تشکیلات خودگردان فلسطینی، روز چهارشنبه گفت که دو هزار دز واکسن روسی «اسپوتنیک» به غزه فرستاده شده است.

این محموله از گذرگاه کرم شالوم از اسرائیل وارد غزه شده است.

تنی چند از اعضای پارلمان اسرائیل، اجازه انتقال واکسن به نوار غزه را به آزادی دو اسرائیلی در زندان حماس و نیز باز پس فرستادن جسد دو سرباز اسرائیلی کشته شده در جنگ سال ۲۰۱۴، مشروط کرده بودند.