۲۹ فروردین ۱۴۰۰

رادیو پی‌آر‌سی

رادیو و سایت خبری فارسی زبان

تیراندازی در سالن ماساژ در ایالت جورجیا هشت کشته برجای گذاشت؛ عامل حمله دستگیر شد

در حادثه‌های تیراندازی در دو سالن ماساژ در ایالت جورجیا هشت تن کشته شدند. مقامات پلیس اعلام کردند مظنون این حمله که یک مرد ۲۱ ساله است، دستگیر شده است. خبرگزاری آسوشیتدپرس روز چهارشنبه ۲۷ اسفند در گزارشی اعلام کرد دو سالن ماساژ یکی در آتلانتا و دیگری در حومه آتلانتا هدف این حمله قرار گرفتند. جن ساکی سخنگوی کاخ سفید با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد پرزیدنت بایدن در جریان تیراندازی‌های دهشتناک آتلانتا قرار گرفته و مقامات کاخ سفید با دفتر شهردار و همچنین پلیس فدرال آمریکا، اف‌بی‌آی در تماس هستند. سخنگوی اف‌بی‌آی هم اعلام کرد این سازمان در حال همکاری با پلیس آتلانتا در جریان تحقیقات در مورد این تیراندازی‌ها است.

در حادثه‌های تیراندازی در دو سالن ماساژ در ایالت جورجیا هشت تن کشته شدند. مقامات پلیس اعلام کردند مظنون این حمله که یک مرد ۲۱ ساله است، دستگیر شده است.

خبرگزاری آسوشیتدپرس روز چهارشنبه ۲۷ اسفند در گزارشی اعلام کرد دو سالن ماساژ یکی در آتلانتا و دیگری در حومه آتلانتا هدف این حمله قرار گرفتند.

جن ساکی سخنگوی کاخ سفید با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد پرزیدنت بایدن در جریان تیراندازی‌های دهشتناک آتلانتا قرار گرفته و مقامات کاخ سفید با دفتر شهردار و همچنین پلیس فدرال آمریکا، اف‌بی‌آی در تماس هستند.

سخنگوی اف‌بی‌آی هم اعلام کرد این سازمان در حال همکاری با پلیس آتلانتا در جریان تحقیقات در مورد این تیراندازی‌ها است.