۲۹ فروردین ۱۴۰۰

رادیو پی‌آر‌سی

رادیو و سایت خبری فارسی زبان

تیراندازی در سه سالن ماساژ منطقه آتلانتا ۸ کشته بر جای گذاشت

تیراندازی در سه سالن ماساژ منطقه آتلانتا ۸ کشته بر جای گذاشت تیراندازی در دو سالن ماساژ شهر آتلانتای ایالت جورجیا و یک سالن ماساژ دیگر در حومه این شهر ۸ کشته بر جای گذاشت که اکثر آنها آسیایی تبار هستند. رودنی برایانت، رئیس پلیس آتلانتا، شامگاه سه‌شنبه ۲۶ اسفند اعلام کرد که سه نفر بر اثر تیراندازی در یکی از اسپاهای شمال غرب آتلانتا کشته شدند و نفر چهارم نیز در اسپای دیگری آن سوی خیابان. وی افزود که همه این قربانیان زنان آسیایی‌تبار بودند. خبرگزاری آسوشیتدپرس می‌نویسد، افسران پلیس آتلانتا در پی یک تماس تلفنی که از وقوع سرقت در یک اسپا خبر می‌داد عازم محل شدند و جنازه سه زن را در آنجا یافتند. آنها وقتی که هنوز در صحنه بودند مطلع شدند در اسپای دیگری آن سوی خیابان نیز تیراندازی رخ داده که وقتی خود را به آنجا رساندند با جسد زن دیگری مواجه شدند. این گزارش اضافه می‌کند که ساعاتی قبل از این حوادث، مقامات کانتی چِروکی در شمال آتلانتا اعلام کرده بودند که سه نفر در یک سالن ماساژ کشته و دو نفر هم زخمی شده‌اند که یکی از مجروحان در نهایت در بیمارستان درگذشت. دوربین‌های مداربسته در سالن ماساژ تصا..

تیراندازی در سه سالن ماساژ منطقه آتلانتا ۸ کشته بر جای گذاشت

تیراندازی در دو سالن ماساژ شهر آتلانتای ایالت جورجیا و یک سالن ماساژ دیگر در حومه این شهر ۸ کشته بر جای گذاشت که اکثر آنها آسیایی تبار هستند.

رودنی برایانت، رئیس پلیس آتلانتا، شامگاه سه‌شنبه ۲۶ اسفند اعلام کرد که سه نفر بر اثر تیراندازی در یکی از اسپاهای شمال غرب آتلانتا کشته شدند و نفر چهارم نیز در اسپای دیگری آن سوی خیابان. وی افزود که همه این قربانیان زنان آسیایی‌تبار بودند.

خبرگزاری آسوشیتدپرس می‌نویسد، افسران پلیس آتلانتا در پی یک تماس تلفنی که از وقوع سرقت در یک اسپا خبر می‌داد عازم محل شدند و جنازه سه زن را در آنجا یافتند. آنها وقتی که هنوز در صحنه بودند مطلع شدند در اسپای دیگری آن سوی خیابان نیز تیراندازی رخ داده که وقتی خود را به آنجا رساندند با جسد زن دیگری مواجه شدند.

این گزارش اضافه می‌کند که ساعاتی قبل از این حوادث، مقامات کانتی چِروکی در شمال آتلانتا اعلام کرده بودند که سه نفر در یک سالن ماساژ کشته و دو نفر هم زخمی شده‌اند که یکی از مجروحان در نهایت در بیمارستان درگذشت.

دوربین‌های مداربسته در سالن ماساژ تصاویر مظنون اصلی این حادثه را ضبط کرده و مقامات کانتی چِروکی نیز این تصاویر را در اختیار رسانه‌ها گذاشته‌اند تا اگر هر کسی اطلاعاتی در مورد او دارد با پلیس در میان بگذارد. تاکنون مشخص شده که مظنون این حادثه رابرات آرون لانگ نام دارد که ۲۱ ساله‌ است.

پلیس آتلانتا می‌گوید که با مقامات کانتی چِروکی در ارتباط است. به گفته مقامات آتلانتا، هنوز نمی‌توان نتیجه گرفت که آیا ارتباط احتمالی میان این تیراندازی‌ها وجود دارد یا نه.

آتلانتا پرجمعیت‌ترین شهر ایالت جورجیا در جنوب شرق ایالات متحده و مرکز تجاری و فرهنگی این ایالت است.

با استفاده از گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس؛ س.ن