۲۹ فروردین ۱۴۰۰

رادیو پی‌آر‌سی

رادیو و سایت خبری فارسی زبان

کاخ سفید «هفت سین» خود را در توییتر به نمایش گذاشت

حساب توئیتری «کاخ سفید» روز شنبه ۳۰ اسفند، به مناسبت نوروز ویدیوی کوتاهی از «هفت سین» کاخ سفید منتشر کرد. حساب توئیتری کاخ سفید با انتشار فیلم کوتاهی از «هفت سین» کاخ سفید، بخشی از پیام نوروزی پرزیدنت بایدن را بازنشر کرد و نوشت: «‌بهار نماد جاودان زندگی نو و زایش دوباره است و دل‌های مردم سراسر جهان آکنده از نور و امید می‌شود. این پیام و شادی نوروز است که ما با چیدن یک میز هفت سین در کاخ سفید، گرامی می‌داریم.» Spring is an eternal symbol of renewal and rebirth, with light and hope filling the hearts of people around the world—that’s the message and the joy of Nowruz that we're honoring with a Haft-Sin table in the White House. From President Biden and our Administration, happy Nowruz! pic.twitter.com/xGu7OroLrY — The White House (@WhiteHouse) March 20, 2021در پایان این پیام آمده است: «از جانب پرزیدنت بایدن و دولت ما، نوروز فرخنده باد!» ساعاتی پیش جو بایدن برای نخستین بار به عنوان رئيس جمهوری آمریکا در یک پیام نوروزی، فرا رسیدن سال نو را شادباش گفت و تاکید کرد که آینده‌ای بهتر در ر..

حساب توئیتری «کاخ سفید» روز شنبه ۳۰ اسفند، به مناسبت نوروز ویدیوی کوتاهی از «هفت سین» کاخ سفید منتشر کرد.

حساب توئیتری کاخ سفید با انتشار فیلم کوتاهی از «هفت سین» کاخ سفید، بخشی از پیام نوروزی پرزیدنت بایدن را بازنشر کرد و نوشت: «‌بهار نماد جاودان زندگی نو و زایش دوباره است و دل‌های مردم سراسر جهان آکنده از نور و امید می‌شود. این پیام و شادی نوروز است که ما با چیدن یک میز هفت سین در کاخ سفید، گرامی می‌داریم.»

Spring is an eternal symbol of renewal and rebirth, with light and hope filling the hearts of people around the world—that’s the message and the joy of Nowruz that we're honoring with a Haft-Sin table in the White House.
From President Biden and our Administration, happy Nowruz! pic.twitter.com/xGu7OroLrY

— The White House (@WhiteHouse) March 20, 2021

در پایان این پیام آمده است: «از جانب پرزیدنت بایدن و دولت ما، نوروز فرخنده باد!»

ساعاتی پیش جو بایدن برای نخستین بار به عنوان رئيس جمهوری آمریکا در یک پیام نوروزی، فرا رسیدن سال نو را شادباش گفت و تاکید کرد که آینده‌ای بهتر در راه است.

پرزیدنت بایدن در پیام خود نوروز را «یادآور در پیش بودن روزهای بهتر» خواند و تاکید کرد که «همه ما باید برای دستیابی به آینده‌ای مشترک و برخوردار از صلح، رفاه، و درک بیشتر با هم کار کنیم.»

جیک سالیوان، مشاور امنیت ملی کاخ سفید نیز در پیامی در توئیتر نوشت: نوروز بر میلیون‌ها نفری که در سراسر جهان آن را جشن می‌گیرند، فرخنده باد.

♦️ جیک سالیوان، مشاور امنیت ملی کاخ سفید: #نوروز بر میلیون‌ها نفری که در سراسر جهان آن را جشن می‌گیرند، فرخنده باد. پس از یک سال که با رنج و خسران همراه بود، امیدوارم این روز نو تندرستی، شادمانی، و آرامش را به ارمغان بیاورد.#Nowruzpic.twitter.com/fCTeQ5kT3h

— VOA Farsi (@VOAIran) March 20, 2021

او افزود: پس از یک سال که با رنج و خسران همراه بود، امیدوارم این روز نو تندرستی، شادمانی، و آرامش را به ارمغان بیاورد.