۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

رادیو پی‌آر‌سی

رادیو و سایت خبری فارسی زبان

سریال گاندو اعتراض وزیر خارجه ایران را در پی داشت؛ مجید بهشتی به صدای آمریکا گفت: سریال، ساخت امنیتی‌ها است

پخش فصل دوم سریال تلویزیونی «گاندو» از صدا و ‌سیمای جمهوری اسلامی، با واکنش‌های منفی بسیاری از سوی تماشاگران، و حتی مقامات دولتی مانند جواد ظریف وزیر خارجه ایران مواجه شده است. این‌ سریال امنیتی و سیاسی، ماجراهای گروهی از مأموران وزارت اطلاعات ایران را به تصویر می‌کشد که با روش‌های پیچیده و دقیق، توطئه‌های بیگانگان و عوامل داخلی آنها را خنثی می‌کنند. مجید بهشتی کارگردان سابق در صدا و سیما با صدای آمریکا درباره این سریال گفتگو کرد.رسانه های داخل ایران گزارش دادند که محمدجواد ظریف می‌گوید سریال گاندو دروغ است. به عقیده منتقدین، اغراق، فریبکاری، تحریف واقعیت، فیلمنامه ضعیف، ساختار نامناسب، و بازی‌های غیرحرفه‌ای از جمله عواملی هستند که گاندو را به یک مجموعه بی‌ارزش تبدیل کرده است. مجید بهشتی کارگردان و تهیه‌کننده پیشین صدا و سیما که تولید سریال‌هایی چون ریشه در خاک و قافله این عمر را در کارنامه دارد، به صدای آمریکا می‌گوید که «گاندو ساخته نیروهای امنیتی و اطلاعاتی است.» Sorry, but your browser cannot support embedded video of this type, you can download this video to view it offline. دان..

پخش فصل دوم سریال تلویزیونی «گاندو» از صدا و ‌سیمای جمهوری اسلامی، با واکنش‌های منفی بسیاری از سوی تماشاگران، و حتی مقامات دولتی مانند جواد ظریف وزیر خارجه ایران مواجه شده است.

این‌ سریال امنیتی و سیاسی، ماجراهای گروهی از مأموران وزارت اطلاعات ایران را به تصویر می‌کشد که با روش‌های پیچیده و دقیق، توطئه‌های بیگانگان و عوامل داخلی آنها را خنثی می‌کنند.

Majid Beheshti
مجید بهشتی کارگردان سابق در صدا و سیما با صدای آمریکا درباره این سریال گفتگو کرد.

رسانه های داخل ایران گزارش دادند که محمدجواد ظریف می‌گوید سریال گاندو دروغ است.

به عقیده منتقدین، اغراق، فریبکاری، تحریف واقعیت، فیلمنامه ضعیف، ساختار نامناسب، و بازی‌های غیرحرفه‌ای از جمله عواملی هستند که گاندو را به یک مجموعه بی‌ارزش تبدیل کرده است.

مجید بهشتی کارگردان و تهیه‌کننده پیشین صدا و سیما که تولید سریال‌هایی چون ریشه در خاک و قافله این عمر را در کارنامه دارد، به صدای آمریکا می‌گوید که «گاندو ساخته نیروهای امنیتی و اطلاعاتی است.»

Sorry, but your browser cannot support embedded video of this type, you can download this video to view it offline.

دانلود360p | 13 MB480p | 18 MB540p | 25 MB720p | 43 MB1080p | 83 MBاصلی | 90 MB اِمبد" />کپی دانلود صوتی