۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

رادیو پی‌آر‌سی

رادیو و سایت خبری فارسی زبان

متهم سانحه مرگبار قطار در تایوان به قید وثیقه آزاد شد

دادگاهی در تایوان روز شنبه ۱۴ فروردین مدیر یک پروژه ساختمانی را که در سانحه خارج شدن مرگبار یک قطار در شرق تایوان متهم شناخته شده است، به قید وثیقه آزاد کرد. به گزارش رویترز،‌ در این سانحه خروج قطار در تایوان دست کم ۵۱ نفر کشته و ۱۸۸ نفر زخمی شدند. محل سانحه در شرق تایوانمقامات معتقد هستند کامیونی که باعث این حادثه شد، متعلق به فرد متهم بوده است. آزاد شدن او به قید وثیقه در حالی است که خانواده‌های قربانیان برای کشته‌شدگان عزاداری می‌کنند. محل سانحه در شرق تایوانتصادف قطار با حدود ۵۰۰ سرنشین در روز جمعه رخ داد و بدترین حادثه در حوزه راه آهن تایوان طی هفت هه گذشته را رقم زد. کامیونی از یک محل بالاتر که ساخت و ساز در آن صورت می‌گرفت به نزدیکی خط آهن سر خورد، و قطار با آن برخورد کرد. مدیر آن پروژه متهم است که ترمز کامیون را کامل نکشیده بود.

دادگاهی در تایوان روز شنبه ۱۴ فروردین مدیر یک پروژه ساختمانی را که در سانحه خارج شدن مرگبار یک قطار در شرق تایوان متهم شناخته شده است، به قید وثیقه آزاد کرد.

به گزارش رویترز،‌ در این سانحه خروج قطار در تایوان دست کم ۵۱ نفر کشته و ۱۸۸ نفر زخمی شدند.

This photo shows rescue workers at the site where a train derailed inside a tunnel in the mountains of Hualien, eastern Taiwan…
محل سانحه در شرق تایوان

مقامات معتقد هستند کامیونی که باعث این حادثه شد، متعلق به فرد متهم بوده است.

آزاد شدن او به قید وثیقه در حالی است که خانواده‌های قربانیان برای کشته‌شدگان عزاداری می‌کنند.

A general view shows a section of a train that derailed inside a tunnel in the mountains of Hualien, eastern Taiwan on April 2,…
محل سانحه در شرق تایوان

تصادف قطار با حدود ۵۰۰ سرنشین در روز جمعه رخ داد و بدترین حادثه در حوزه راه آهن تایوان طی هفت هه گذشته را رقم زد.

کامیونی از یک محل بالاتر که ساخت و ساز در آن صورت می‌گرفت به نزدیکی خط آهن سر خورد، و قطار با آن برخورد کرد. مدیر آن پروژه متهم است که ترمز کامیون را کامل نکشیده بود.