۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

رادیو پی‌آر‌سی

رادیو و سایت خبری فارسی زبان

جاستینا خواننده ایرانی ساکن سوئد در گفتگو با صدای آمریکا: نباید در مقابل آثار زن‌ستیز سکوت کرد

جاستینا خواننده ایرانی ساکن سوئد، و فعال حقوق زنان با انتشار کلیپ تصویری کوتاهی به استفاده از اشعار زن‌ستیزانه و توهین‌آمیز علیه دگرباشان جنسی اعتراض کرد. او به صدای آمریکا گفت که نباید در قبال اشعار زن ستیز و با محتوای توهین آمیز سکوت کرد. روز جمعه صدای آمریکا کلیپی از جاستینا منتشر کرد که در آن، او در چارچوب یک آهنگ رپ، اعتراضش را به توهین‌ها و و اشعار زن ستیزانه ابراز کرد. اعتراض جاستینا خواننده ایرانی ساکن سوئد به اشعار زن‌ستیزانه در موسیقی رپاعتراض جاستینا خواننده ایرانی ساکن سوئد به اشعار زن‌ستیزانه در موسیقی رپ جاستینا در این قطعه، ضمن انتقاد از برخی خواننده‌های ایرانی‌، از جامعه خواست تا نسبت به اشعار زن‌ستیزانه و توهین‌آمیز در این سبک موسیقی بی‌تفا‌ت نباشند، و سکوت نکنند. به گفته جاستینا، با توجه به اینکه ‌علی‌رغم نقدهای فعالان حقوق زنان، توهین‌های جنسیتی در موسیقی هیپ هاپ آمریکا و ایران ادامه دارد، باید همچنان در این باره حرف زد و آگاهی داد. او در گفت‌‌وگو با صدای آمریکا گفت که رپ موسیقی بدون سانسور است اما او به اشعار زن‌ستیزانه و همجنس‌گراهراس اعتراض دارد. پاسخ او به صدا..

جاستینا خواننده ایرانی ساکن سوئد، و فعال حقوق زنان با انتشار کلیپ تصویری کوتاهی به استفاده از اشعار زن‌ستیزانه و توهین‌آمیز علیه دگرباشان جنسی اعتراض کرد. او به صدای آمریکا گفت که نباید در قبال اشعار زن ستیز و با محتوای توهین آمیز سکوت کرد.

روز جمعه صدای آمریکا کلیپی از جاستینا منتشر کرد که در آن، او در چارچوب یک آهنگ رپ، اعتراضش را به توهین‌ها و و اشعار زن ستیزانه ابراز کرد.

اعتراض جاستینا خواننده ایرانی ساکن سوئد به اشعار زن‌ستیزانه در موسیقی رپاعتراض جاستینا خواننده ایرانی ساکن سوئد به اشعار زن‌ستیزانه در موسیقی رپ

جاستینا در این قطعه، ضمن انتقاد از برخی خواننده‌های ایرانی‌، از جامعه خواست تا نسبت به اشعار زن‌ستیزانه و توهین‌آمیز در این سبک موسیقی بی‌تفا‌ت نباشند، و سکوت نکنند. به گفته جاستینا، با توجه به اینکه ‌علی‌رغم نقدهای فعالان حقوق زنان، توهین‌های جنسیتی در موسیقی هیپ هاپ آمریکا و ایران ادامه دارد، باید همچنان در این باره حرف زد و آگاهی داد.

او در گفت‌‌وگو با صدای آمریکا گفت که رپ موسیقی بدون سانسور است اما او به اشعار زن‌ستیزانه و همجنس‌گراهراس اعتراض دارد.

پاسخ او به صدای آمریک را در ویدئوی زیر ببینید:

Sorry, but your browser cannot support embedded video of this type, you can download this video to view it offline.

دانلود360p | 9 MB480p | 12 MB540p | 18 MB720p | 35 MB1080p | 69 MBاصلی | 63 MB اِمبد" />کپی دانلود صوتی