۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

رادیو پی‌آر‌سی

رادیو و سایت خبری فارسی زبان

یک کشتی ماهیگیری ایران در منطقه تحت پوشش سنتکام نجات یافت

ستاد فرماندهی مرکزی ایالات متحده آمریکا، سنتکام روز چهارشنبه ۱۸ فروردین اعلام کرد به یک کشتی ماهیگیری ایرانی در حوزه پوشش سنتکام کمک‌رسانی شده و این کشتی نجات یافته است. سنتکام با انتشار پیام و عکس‌هایی در توئیتر نوشت که یک کشتی ماهیگیری از سوی ناوچه شوالیه پاول فرانسه در منطقه تحت پوشش سنتکام مورد امداد و نجات قرار گرفت. امداد و نجات کشتی صیادی #ایران توسط ناوچه شوالیه پاوول فرانسه در منطقه تحت پوشش ناوگان پنجم ایالات متحده #آمریکا بخشی از منطقه تحت پوشش #سنتکام – ایالات متحده بهمراه شرکا و نیروهای ائتلاف همواره در تلاش برای ایجاد ثبات و امنیت در منطقه @USAdarFarsipic.twitter.com/249VjHfvxM — فرماندهی مرکزی ایالات متحده آمریکا-سنتکام (@CENTCOMFarsi) April 7, 2021این پیام می‌افزاید: ایالات متحده به همراه شرکا و نیروهای ائتلاف همواره در تلاش برای ایجاد ثبات و امنیت در منطقه است.

ستاد فرماندهی مرکزی ایالات متحده آمریکا، سنتکام روز چهارشنبه ۱۸ فروردین اعلام کرد به یک کشتی ماهیگیری ایرانی در حوزه پوشش سنتکام کمک‌رسانی شده و این کشتی نجات یافته است.

سنتکام با انتشار پیام و عکس‌هایی در توئیتر نوشت که یک کشتی ماهیگیری از سوی ناوچه شوالیه پاول فرانسه در منطقه تحت پوشش سنتکام مورد امداد و نجات قرار گرفت.

امداد و نجات کشتی صیادی #ایران توسط ناوچه شوالیه پاوول فرانسه در منطقه تحت پوشش ناوگان پنجم ایالات متحده #آمریکا بخشی از منطقه تحت پوشش #سنتکام – ایالات متحده بهمراه شرکا و نیروهای ائتلاف همواره در تلاش برای ایجاد ثبات و امنیت در منطقه @USAdarFarsipic.twitter.com/249VjHfvxM

— فرماندهی مرکزی ایالات متحده آمریکا-سنتکام (@CENTCOMFarsi) April 7, 2021

این پیام می‌افزاید: ایالات متحده به همراه شرکا و نیروهای ائتلاف همواره در تلاش برای ایجاد ثبات و امنیت در منطقه است.