۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

رادیو پی‌آر‌سی

رادیو و سایت خبری فارسی زبان

گفت‌وگو با آزیتا ساعیان درباره اظهارات جنجالی علی مطهری پیرامون تحریک شدن مردان در ساحل؛ قطعا انسان سالمی نیست

علی مطهری، نماینده پیشین مجلس با طرح مجدد مواضع جنجالی خود در اپلیکیشن «کلاب‌هاوس» سر و صدای زیادی کرد. او که آمده بود تا از نامزدی‌اش در انتخابات ریاست جمهوری بگوید ، با تکرار مواضع خود در مورد حجاب، واکنش‌های انتقادآمیز زیادی را در فضای مجازی به همراه داشت. تکرار مواضع علی مطهری جنجالی شد: او می‌گوید حجاب باید اجباری باشد؛ حق پوشش «حیوانی» استعلی مطهری یکی از مقامات جمهوری اسلامی است که در تمام سال‌های اخیر مواضع سفت و سختی بر سر حجاب اجباری داشته و به تازگی با طرح مجدد مواضع خود در اپلیکیشن «کلاب‌هاوس» نیز جنجالی شده است.آقای مطهری بار دیگر تاکید کرد که حجاب اسلامی باید اجباری باشد و حق انتخاب پوشش زنان را «استعداد حیوانی» خواند. او در بخشی از سخنانش گفت: «اگر کسی کنار دریا تحریک نمی‌شود بیمار است. خدا خواسته ما تحریک شویم، باید تحریک شویم.» دکتر آزیتا ساعیان، روانشناس و مشاور خانواده در گفتگو با صدای آمریکا گفت مطهری می‌تواند به عنوان فردی مستقل هر نظری داشته باشد و قطعا انسان سالمی نیست اما زمانی که او وارد عرصه سیاست می‌شود و در مقام تصمیم‌گیری به ویژه برای زنان قرار می‌گیرد باید..

علی مطهری، نماینده پیشین مجلس با طرح مجدد مواضع جنجالی خود در اپلیکیشن «کلاب‌هاوس» سر و صدای زیادی کرد. او که آمده بود تا از نامزدی‌اش در انتخابات ریاست جمهوری بگوید ، با تکرار مواضع خود در مورد حجاب، واکنش‌های انتقادآمیز زیادی را در فضای مجازی به همراه داشت.

اعتراض روز زن حجاب اجباری تکرار مواضع علی مطهری جنجالی شد: او می‌گوید حجاب باید اجباری باشد؛ حق پوشش «حیوانی» استعلی مطهری یکی از مقامات جمهوری اسلامی است که در تمام سال‌های اخیر مواضع سفت و سختی بر سر حجاب اجباری داشته و به تازگی با طرح مجدد مواضع خود در اپلیکیشن «کلاب‌هاوس» نیز جنجالی شده است.

آقای مطهری بار دیگر تاکید کرد که حجاب اسلامی باید اجباری باشد و حق انتخاب پوشش زنان را «استعداد حیوانی» خواند.

او در بخشی از سخنانش گفت: «اگر کسی کنار دریا تحریک نمی‌شود بیمار است. خدا خواسته ما تحریک شویم، باید تحریک شویم.»

دکتر آزیتا ساعیان، روانشناس و مشاور خانواده در گفتگو با صدای آمریکا گفت مطهری می‌تواند به عنوان فردی مستقل هر نظری داشته باشد و قطعا انسان سالمی نیست اما زمانی که او وارد عرصه سیاست می‌شود و در مقام تصمیم‌گیری به ویژه برای زنان قرار می‌گیرد باید در مورد آن صحبت کرد.

خانم ساعیان گفت دلیل واکنش‌ها به اظهارات او، رفتار حکومت جمهوری اسلامی با زنان در طول سالهای گذشته بوده است.