۲۸ خرداد ۱۴۰۰

رادیو پی‌آر‌سی

رادیو و سایت خبری فارسی زبان

یک مرد جوان چینی پس از انتشار تصاویر خصوصی زنان جوان ایرانی دستگیر شد

دادستان کاشان از دستگیری یک تبعه چین که تصاویر و فیلم‌های خصوصی از ملاقات با زنان و دختران ایرانی را بدون رضایت آنها در شبکه‌های مجازی منتشر کرده بود، خبر داد. به گزارش رویترز، این مرد چینی که نامش فاش نشده، سه‌شنبه، یازدهم خرداد توسط نیروهای انتظامی و اطلاعاتی در عوارضی کاشان شناسایی و دستگیر شد. در روزهای پیشین کاربران ایرانی در شبکه‌های اجتماعی اعتراض کردند که این فرد با انتشار عکس‌ها و ویدئوهای متعدد و با بیان این که به آسانی با زنان جوان و دختران ایرانی روابط متعدد برقرار می‌کند، موجب تحقیر و توهین به ایرانیان شده است. از صفحه اینستاگرام مهدی رستم پور: این مرد چینی ساکن ایران است. با دختران ایرانی ارتباط می‌گیرد، به خانه دختران می‌رود از روابط خصوصی با آنها فیلم می‌گیرد و در یوتیوب پخش می‌کند. pic.twitter.com/aHEFqt3F16 — سِتوان کُلُمبو ⭐ (@tired_police) May 27, 2021پس از این واکنش‌ها، مرد چینی، ضمن عذرخواهی اعلام کرد که تصاویر را از حساب یوتیوب خود پاک کرده است. تصویری از استوری اینستاگرام مهدی رستم‌پور، روزنامه‌نگاررویترز به ممنوعیت رابطه زن و مرد غریبه مطابق قوانین اسلامی در ا..

دادستان کاشان از دستگیری یک تبعه چین که تصاویر و فیلم‌های خصوصی از ملاقات با زنان و دختران ایرانی را بدون رضایت آنها در شبکه‌های مجازی منتشر کرده بود، خبر داد.

به گزارش رویترز، این مرد چینی که نامش فاش نشده، سه‌شنبه، یازدهم خرداد توسط نیروهای انتظامی و اطلاعاتی در عوارضی کاشان شناسایی و دستگیر شد.

در روزهای پیشین کاربران ایرانی در شبکه‌های اجتماعی اعتراض کردند که این فرد با انتشار عکس‌ها و ویدئوهای متعدد و با بیان این که به آسانی با زنان جوان و دختران ایرانی روابط متعدد برقرار می‌کند، موجب تحقیر و توهین به ایرانیان شده است.

از صفحه اینستاگرام مهدی رستم پور:
این مرد چینی ساکن ایران است. با دختران ایرانی ارتباط می‌گیرد، به خانه دختران می‌رود از روابط خصوصی با آنها فیلم می‌گیرد و در یوتیوب پخش می‌کند. pic.twitter.com/aHEFqt3F16

— سِتوان کُلُمبو ⭐ (@tired_police) May 27, 2021

پس از این واکنش‌ها، مرد چینی، ضمن عذرخواهی اعلام کرد که تصاویر را از حساب یوتیوب خود پاک کرده است.

اعتراض ایرانیان به انتشار تصاویر خصوصی از دختران و زنان جوان ایرانی توسط یک تبعه چینی
تصویری از استوری اینستاگرام مهدی رستم‌پور، روزنامه‌نگار

رویترز به ممنوعیت رابطه زن و مرد غریبه مطابق قوانین اسلامی در ایران و برخورد مقامات با شهروندانی اشاره کرده که تصاویر ارتباطشان در شبکه‌های مجازی منتشر شده است.

به گزارش ایلنا، بر اساس اظهارات دادستان کاشان این متهم با تفهیم اتهام بازداشت شده است و به تهران منتقل خواهد شد.