۱ تیر ۱۴۰۰

رادیو پی‌آر‌سی

رادیو و سایت خبری فارسی زبان

آتش‌سوزی در پالایشگاه نفت در تهران؛ آماده‌باش هلال احمر

عصر روز چهارشنبه، یازدهم خرداد، یک پالایشگاه نفت در تهران دچار آتش‌سوزی گسترده شد. برخی کاربران در ایران با انتشار عکس‌ها و ویدئوهایی از آتش و دودی غلیظ و گسترده بر فراز تهران، از آتش‌سوزی یک «پالایشگاه» خبر داده بودند. 🔴خبر فوری| برخی کاربران ایرانی با انتشار عکس‌هایی از دودی غلیظ و گسترده بر فراز بخش‌هایی از تهران از آتش‌سوزی یک «پالایشگاه» خبر می‌دهند؛ وبسایت رکنا به نقل از اسماعیل نجار، رئیس ستاد مدیریت بحران ایران می‌گوید که دود مربوط به «آتش سوزی در پالایشگاه تهران» است pic.twitter.com/kLJaufZ89k — VOA Farsi (@VOAIran) June 2, 2021در پی انتشار این تصاویر، وب‌سایت خبری رکنا، به نقل از اسماعیل نجار رئیس ستاد مدیریت بحران ایران نوشت که دود مربوط به «آتش سوزی در پالایشگاه تهران» است. به گزارش ایسنا، معاون عملیات سازمان امداد و نجات هلال احمر آتش‌سوزی در پالایشگاه تهران را تایید کرد. بنا بر این گزارش، آتش‌سوزی «در پی حادثه انفجار خطوط لوله گاز در منطقه باقرشهر» اتفاق افتاده و «جمعیت هلال احمر» در حالت «آماده باش» قرار گرفته است.

عصر روز چهارشنبه، یازدهم خرداد، یک پالایشگاه نفت در تهران دچار آتش‌سوزی گسترده شد.

برخی کاربران در ایران با انتشار عکس‌ها و ویدئوهایی از آتش و دودی غلیظ و گسترده بر فراز تهران، از آتش‌سوزی یک «پالایشگاه» خبر داده بودند.

🔴خبر فوری|
برخی کاربران ایرانی با انتشار عکس‌هایی از دودی غلیظ و گسترده بر فراز بخش‌هایی از تهران از آتش‌سوزی یک «پالایشگاه» خبر می‌دهند؛ وبسایت رکنا به نقل از اسماعیل نجار، رئیس ستاد مدیریت بحران ایران می‌گوید که دود مربوط به «آتش سوزی در پالایشگاه تهران» است pic.twitter.com/kLJaufZ89k

— VOA Farsi (@VOAIran) June 2, 2021

در پی انتشار این تصاویر، وب‌سایت خبری رکنا، به نقل از اسماعیل نجار رئیس ستاد مدیریت بحران ایران نوشت که دود مربوط به «آتش سوزی در پالایشگاه تهران» است.

به گزارش ایسنا، معاون عملیات سازمان امداد و نجات هلال احمر آتش‌سوزی در پالایشگاه تهران را تایید کرد.

بنا بر این گزارش، آتش‌سوزی «در پی حادثه انفجار خطوط لوله گاز در منطقه باقرشهر» اتفاق افتاده و «جمعیت هلال احمر» در حالت «آماده باش» قرار گرفته است.