۲ تیر ۱۴۰۰

رادیو پی‌آر‌سی

رادیو و سایت خبری فارسی زبان

وزیر دفاع اسرائیل در واشنگتن با وزیران خارجه و دفاع آمریکا دیدار می‌کند

بنى گانتز، وزير دفاع اسرائیل، روز پنجشنبه ۱۳ خرداد در واشنگتن با لويد استين وزير دفاع و آنتونى بلينكن وزير خارجه آمريكا ديدار و مذاكره می‌کند. انتظار می‌رود در ديدار وزير دفاع اسراييل با مقامات آمريكايى مسايل امنيتى منطقه خاورميانه و نیز تهديدهاى امنيتى که متوجه اسرائيل است و نیز روابط دو جانبه آمریکا و اسرائیل مورد مذاكره قرار گيرد. جان کربی، سخنگوى پنتاگون، پیشتر و در ارتباط با ديدار وزيران دفاع اسرائيل و آمریکا، گفت موضوع ايران نيز از جمله مسائلی است كه در اين ملاقات‌ مطرح خواهد شد. پنتاگون: رفتارهای بدخواهانه جمهوری اسلامی ایران در دیدار وزیران دفاع آمریکا و اسرائیل طرح می‌شودسخنگوی پنتاگون اعلام کرد پنجشنبه این هفته بنی گانتز وزیر دفاع اسرائیل در واشینگتن با وزیر دفاع آمریکا دیدار خواهد کرد و مباحث امنیتی منطقه‌ای مانند جمهوری اسلامی ایران ایران و رفتارهای بدخواهانه آن‌ها به طور حتم به بحث گذاشته می‌شود.

بنى گانتز، وزير دفاع اسرائیل، روز پنجشنبه ۱۳ خرداد در واشنگتن با لويد استين وزير دفاع و آنتونى بلينكن وزير خارجه آمريكا ديدار و مذاكره می‌کند.

انتظار می‌رود در ديدار وزير دفاع اسراييل با مقامات آمريكايى مسايل امنيتى منطقه خاورميانه و نیز تهديدهاى امنيتى که متوجه اسرائيل است و نیز روابط دو جانبه آمریکا و اسرائیل مورد مذاكره قرار گيرد.

جان کربی، سخنگوى پنتاگون، پیشتر و در ارتباط با ديدار وزيران دفاع اسرائيل و آمریکا، گفت موضوع ايران نيز از جمله مسائلی است كه در اين ملاقات‌ مطرح خواهد شد.

Pentagon spokesman John Kirby speaks during a media briefing at the Pentagon in Washington, Tuesday, June 1, 2021. (AP Photo…پنتاگون: رفتارهای بدخواهانه جمهوری اسلامی ایران در دیدار وزیران دفاع آمریکا و اسرائیل طرح می‌شودسخنگوی پنتاگون اعلام کرد پنجشنبه این هفته بنی گانتز وزیر دفاع اسرائیل در واشینگتن با وزیر دفاع آمریکا دیدار خواهد کرد و مباحث امنیتی منطقه‌ای مانند جمهوری اسلامی ایران ایران و رفتارهای بدخواهانه آن‌ها به طور حتم به بحث گذاشته می‌شود.